Okay? 1.11 (Android)

Okay?

Okay?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okay? eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur

Okay? oyuncularda kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilen eğlenceli bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Okay?'de temel olarak bize verilen topu kullanarak ekranda yer alan nesneleri yok etmeye çalışıyoruz. Bu nesneleri yok edebilmek için yapmamız gereken şey topun bu nesnelere bir kere değmesini sağlamak. Bu işi yapmak için ince hesaplamalar yapmamız gerekebiliyor. Oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. İlk bölümlerde oyun oldukça kolayken ilerledikçe işler zorlaşıyor ve karşımıza farklı şekilde dizilmiş, daha çok sayıda nesneler çıkıyor. Ayrıca hareket eden neseneler ve duvarlar da ek zorluklar olarak karşımıza çıkmakta.

Okay? bilardo benzeri bir oynanışa sahip olan bir bulmaca oyunu. Geometrik hesaplar üzerine kurulu oyunda topu tıpkı bir bilardo topu gibi yönlendiriyoruz. Topu fırlatmak için parmağımızı ekranda sürükleyip bırakıyoruz. Topu fırlatacağımız yönü belirlemekte serbestiz. Oyun oldukça basit bir kontrol sistemine sahip.

Okay?'in grafikleri göze hoş görünüyor. Oyun düşük donanıma sahip Android cihazlarda bile akıcı bir şekilde çalışabilmekte.

YORUMLAR