Olly Oops!

Olly Oops!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Olly Oops! keyfili bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ve hem grafik hem de kontroller olarak oldukça kaliteli bir oyun olduğunu daha ilk dakikadan belli ediyor.

Olly Oops! Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsizce oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Oyunda sevimli bir kaplumbağanın kontrolünü ele alıyor ve ona tehlike dolu macerasında rehberlik ediyoruz.

Grafikleriyle her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de oyun aslında her yaştan oyunseveri etkileyebilecek potansiyele sahip. Oyunda su altına ilerleyen bir kaplumbağa var ve karşısına farklı düşmanlar ve engeller çıkıyor. Biz de bu engellerden kaçmasına ve gideceği yere kadar güvenli bir şekilde yol almasına çabalıyoruz. Kontroller ise son derece basit. Ekrana dokunduğumuzda kaplumbağa yükseliyor, ekranı bıraktığımızda ise alçalıyor. Bu şekilde karşımıza çıkan engellerden kaçmaya ve en yüksek puanı almaya çalışıyoruz.

Oyun basit bir yapıya sahip olsa da özellikle oynamaya başladıktan bir süre sonra oldukça zorlayıcı bir hal alıyor. Bu noktada kontrollerin önemini anlıyoruz. Kontroller gerçekten çok iyi işliyor ve oyun esnasında hiçbir soruna yol açmıyor.

Hem grafik hem de kontroller olarak iyi bir seviyede yer alan Olly Oops! her yaştan oyunsevere keyifli dakikalar sunuyor.

YORUMLAR