Özgüven Testi

Özgüven Testi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özgüven Testi, özgüveninizi ölçebilmeniz için oluşturulan 20 soruluk bir Android test uygulaması.

Özgüven Testi, adından da çok net anlaşılacağı üzere özgüveninizi ölçmenizi sağlayan yararlı ve pratik bir Android test uygulaması.

Bireylerin kendilerinden memnun olması ve çevresiyle barışık yaşaması olarak açıklanan özgüven, insanların zamanla yaşadıkları olaylar sonucunda azalabiliyor ve hatta kaybolabiliyor. Geri kazanması oldukça zor olan özgüven eksiklikleri aslında ciddi bir problem. Fakat pek çok birey bu durumu ciddiye almayarak gerekli önemleri almıyor ve çözüm için çaba göstermiyor.

Ciddi sonuç ve etkileri olan özgüven eksikliğinin bazı açabileceği sorunlar içerisinde şüphe duyma, pasiflik, boyun eğme, aşırı uyum gösterme, yalnızlık, eleştrilere karşı hassas olma, güvensizlik, depresyon, aşağılık duygusu ve sevilmediğini hissetme bulunuyor.

Özenle seçilen 20 adet sorudan oluşan bu özgüven testi uygulamasını indirerek özgüveninizi ölçebiliyor ve sonuçları hemen ekranda görebiliyorsunuz.

Kişilik testi ya da kişilik gelişim testi olarak da adlandırılan bu test sayesinde özgüveniniz ne kadar yüksek hemen görebilmeniz mümkün.

Tasarım olarak biraz eski duran fakat son derece kolay kullanılan uygulama ile bir kaç dakika içerisinde özgüven testi yapabilmeniz mümkün. Eğer özgüveninizi ölçmek istiyorsanız uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR