Parmak Basketbolu

Parmak Basketbolu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Parmak Basketbolu, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir basketbol oyunu.

Parmak Basketbolu, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz başarılı bir basketbol oyunu. Oyunu tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Adından da anlaşılabileceği gibi bu oyunda parmak basketbolu oyunuyoruz. Daha açık ifade etmek gerekirse, oyunda gerçek basketbol maçlarına katılmak yerine ekranda beliren topu parmağımızla tutup fırlatarak sayı almaya çalışıyoruz.

Topu, ekranın sol tarafında yer alan potaya gönderebilmek için ekranın sağ tarafını parmağımızla tutup geri çekerek serbest bırakıyoruz. Uyguladığımız kuvvete ve açıya göre fırlatılan top, hesaplamaları iyi yaptıysak potadan geçerek sayı oluyor.

Parmak Basketbolu'nda oyuna başlamadan önce istersek antrenman yapabiliyoruz. Kendimizi hazır hissettiğimiz anda ise çekişmeli mücadelelere katılabiliyoruz. Ne kadar fazla saıy alırsak toplam puanımız da aynı ölçüde yüksek oluyor.

Kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyun, beceri oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR