Perfect Braid Hairdresser 1.0.5 (Android)

Perfect Braid Hairdresser

Perfect Braid Hairdresser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Braid Hairdresser özellikle kız çocuklarına hitap eden keyifli bir oyun ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Perfect Braid Hairdresser ücretsiz olarak sunulan bir Android oyunudur. Adından da net bir şekilde anlaşıldığı gibi bu oyun özellikle kız çocukları için özel olarak geliştirilmiş.

Oyunda çizgi film tarzında modellemeler ve grafikler bulunuyor. Perfect Braid Hairdresser'deki temel amacımız ekranda bulunan kızın dağınık olan saçlarını bizden istendiği tarzda örmek. Oyunda farklı tipte örgü modelleri bulunmakta ve bunları örebilmek için el becerilerimizin iyi olması gerekmekte. Bazı modeller gerçekten çok kolay bir şekilde örülebiliyor fakat bazılarını örmek yüksek oranda dikkat ve el becerisi istiyor.

İyi örülmüş bir saçın püf noktası iyi taranmış olmasıdır. Saçlarını öreceğimiz karakterin öncelikle saçlarını güzelce taramamız gerekiyor. Bu şekilde daha düz ve daha kolay örülebilir olmasını garantiliyoruz. Daha sonra toka, bandana ve çeşitli şekillendirme araçlarıyla istenilen modeli uygulamaya başlıyoruz.

Böylesine beceri gerektiren bir oyunda kontrollerin çok iyi olması gerekir. Geliştiriciler de bunu farkında ki geribildirimi yüksek olan, hassas kontroller kullanmışlar. Saçları örerken kontrollere bağlı herhangi bir problemle karşılaşmıyoruz. Ekranın sağ tarafında saç örerken kullanabileceğimiz araçlar, sol tarafta ise yapmamız gereken model bulunuyor. Bölüm tasarımları gerçekten şık ve kız çocuklarını cezbedecek nitelikte. Örme işlemlerini pembe ve tonlarının hakim olduğu odada gerçekleştiriyoruz.

Bu tarz bir oyundan beklendiği üzere Mükemmel Örgü Kuaför'de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler daha çok alıştırma havasında ilerliyor. Eğer çocuğunuz için keyif alabileceği ücretsiz bir oyun arıyorsanız, Perfect Braid Hairdresser denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulması da en büyük artısı!