Pointz

Pointz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pointz, Point Bornova hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmenizi sağlayan resmi Android uygulaması.

Pointz, 27 Kasım 2015 tarihinde kapılarını ilk defa müşterilerine açan İzmir'in yeni AVM'si Point Bornova için hazırlanan resmi ve ücretsiz Android uygulaması.

Müşteri bağlılık programı olarak hizmet verecek olan Pointz uygulaması, genel olarak kullanıcılarına Point hakkındaki tüm yenilikleri, ayrıcalıkları ve fırsatları sunacak. Android cihazlarınız üzerinden Point'de neler olup bittiğini takip edebilmeyi kolaylaştıran uygulamayı kullanabilmek için sadece kayıt olup giriş yapmanız yeterli.

İçerisinde onlarca mağaza yer alan Point Bornova, tüm bu mağazaların düzenlediği kampanyaları da yine uygulama üzerinden kullanıcıları ile buluşturacak. Ayrıca içerisine entegre edilen akıllı sistem sayesinde siz uygulamayı kullandıkça uygulama sizi ve alışkanlıklarınızı öğreniyor ve sonuç olarak size daha ilgili içerikler sunuyor.

Sürpriz hediyeler bile kazanma şansınızın olduğu Pointz uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek Point Bornova hakkında istediğiniz her şeye kolayca erişebilirsiniz.

YORUMLAR