Porta-Pilots

Porta-Pilots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Porta-Pilots, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

Porta-Pilots, küçük yaşlardaki oyunseverlerin keyifli vakit geçirebileceği bir çocuk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, oldukça eğlenceli bir maceraya adım atılıyoruz ve interaktif bir hikaye kitabının içinde yaşıyormuş hissine kapılıyoruz. Çocukların harika vakit geçirebileceği bu Porta-Pilots'a biraz daha yakından bakalım.

Oyunu ilk yüklediğinizde yaşı büyük olan kullanıcıların da merak edip kendini kaptıracağını söyleyebilirim. Zira oyun çocuklar için geliştirilmiş olsa da büyülü bir şekilde sizi de içine çekiyor. Tarihin derinliklerine doğru seyahat eden çocuklarla interaktif bir oyun deneyimi yaşadığımız Porta-Pilots ile yeri geliyor uçağın mucidi Wright Kardeşler ile uçuyor, yeri geliyor Thomas Edison ve Nikola Tesla bilgelik peşinde koşuyor, yeri geliyor Kleopatra ile Mısır piramitlerinin gizemini çözmeye çalışıyoruz. 

Porta-Pilots'da çok eğlenceli görevler de yer alıyor. Bunların yanına mini oyunlar da eklenince tadından yenmiyor diyebilirim. Üstelik Portal Potty adında bir zaman makinesiyle yolculuk yaptığımızı da söyleyeyim. Tyler Travis ve arkadaşlarıyla harika vakit geçireceğiniz bu oyunun ücretsiz olması da bir başka tercih sebebi. Bir an önce yükleyip oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

UYARI: Porta-Pilots oyununun Android versiyonu ve boyutu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR