Presentation Maker

Presentation Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hızlı çalışan dinamikleri ve yeterli sayıdaki özelliği ile pratik yoldan sunum hazırlayabileceğiniz Presentation Maker'ı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Presentation Maker ile Android işletim sistemli tablet ve telefonunuzda sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Presentation Maker kendini her ne kadar mobil cihazların Powerpoint'i olarak tanıtsa da bu tanım çok doğru değil zira uygulama Powerpoint kadar çok fonksiyon sunmuyor. Fakat yine de mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ideal sunum hazırlama uyglamalarından biri.

Uygulamayı kullanarak sunumlarınıza açıklamalar, geçiş efektleri ve fotoğraflar ekeleyebilirsiniz. Fakat ne yazık ki ses dosyası ekleme özelliği bulunmuyor. Buna ek olarak eklenen fotoğrafları kırpabileceğimiz bir araç olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Uygulamanın bunlara ek olarak bir eksi yönü daha var ki çoğu kullanıcının keyfini kaçıracağa benziyor. Presentation Maker'da tüm özellikler ücretsiz değil, bazılarını parayla satın almanız gerekmekte.

Eksi yönlerini bir kenara bırakacak olursak ayaküstü sunum hazırlamak gibi bir gayeniz varsa Presentation Maker size bu konuda yardımcı olabilir. Son derece basit arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR