ProGO 1.2 (Android)

ProGO

1.2
ProGO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ProGO, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ulaşım yardımcı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

ProGO, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ulaşım yardımcı uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor. Gideceğiniz yere kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olan ProGO ile kısa süreli seyahatleriniz çok daha konforlu oluyor.

Kişisel ulaşım asistanınız olmak için hazırlanmış bir uygulama olan ProGO, kişiler ve kurumlar için hizmet sunuyor. Şehir içindeki taşıma işlerinize yardımcı olan uygulama ile konuklarınızı en güzel şekilde karşılayabiliyor ya da kendinize konforlu bir seyahat sunabiliyorsunuz. Türk şirketi tarafından geliştirilen sistem ile kanuni zorlukları bir kenara bırakabiliyorsunuz. Havalimanlarındaki transfer işlemlerinizi bir hayli kolaylaştıran ProGO, ülkemizin farklı şehirlerinde eş zamanlı olarak çalışabiliyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla'da hizmet sunan uygulama ile konforlu ve güvenli bir deneyim yaşanabiliyor.

ProGO uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR