QR & Barcode Reader 2.8 (Android)

QR & Barcode Reader

2.8
QR & Barcode Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QR & Barcode Reader hızlı ve pratik bir barkod okuma uygulamasıdır

QR & Barcode Reader kullanıcılara farklı kaynaklardan barkod okuma imkanı veren oldukça kullanışlı bir barkod okuma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir barkod okuyucu olan QR & Barcode Reader Android cihazınızın barkodları ve QR kodlarını taramasını, okumasını mümkün kılmanın yanına kendi QR kodlarınızı ve barkodlarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor ve bu barkod ve QR kodlarınızı hızlı bir şekilde paylaşmanızı sağlıyor. Uygulama içerisindeki bütün özelliklere ücretisz olarak erişilebiliyor ve herhangi bir kısıtlama olmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

QR & Barcode Reader hem ön kameranızı hem de arka kameranızı kullanarak barkod ve QR kodları okumanızı sağlıyor. Uygulamanın barkod ve diğer kodları okuyabilmesi için tek yapmanız gereken kameranızı barkoda veya koda odaklamak ve kısa bir süre beklemek. QR & Barcode Reader'ın oldukça hızlı bir şekilde barkod ve diğer kodları taradığını söyleyebilirim. Uygulama kameradan barkod okuyabilmenin yanısıra telefonunuza kaydettiğiniz resimler ve fotoğraflar içerisinde yer alan barkodları da okuyabiliyor. Ayrıca QR kodunun veya barkodun resminin yer aldığı görsel URL'sini de QR & Barcode Reader aracılığıyla tarayabilir ve bu kodları ve barkodları otomatik olarak okutabilirsiniz.

QR & Barcode Reader bütün farklı QR kodu ve barkod formatını destekliyor. Uygulamanın türünün en başarılı uygulamaları arasında yer aldığını söylebilirim. 

YORUMLAR