Radyo Bilyoner

Radyo Bilyoner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radyo Bilyoner uygulaması ile Android cihazlarınızdan kolayca eğlenceli spor kanalı Radyo Bilyoner'i dinleyebilirsiniz.

Radyo Bilyoner uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kolayca eğlenceli spor radyolarından bir tanesi olan Radyo Bilyoner'i dinlemeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. İçerisinde pek fazla işlev barındırmaması nedeniyle çok kolay bir şekilde kullanılabilen uygulama, spor radyolarını tercih edenlerin ancak bu esnada biraz da eğlenmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alacaktır.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, Radyo Bilyoner'in internet yayını üzerinden programları dinlemeye başlayabiliyor ve böylece hem 3G hem de WiFi üzerinden kolayca spor etkinliklerini takip edebiliyorsunuz. Canlı yayınların sorunsuz ve hızlı bir şekilde aktarılabilmeleri sayesinde kullanımınız esnasında kötü bir dinleme deneyiminin de kesinlikle olmadığını belirtmek gerekiyor.

Uygulamanın arayüzünde yer alan ikonları kullanarak kolayca Radyo Bilyoner'in Twitter ve Facebook hesaplarına ulaşmak, onlara e-posta göndermek ya da programlara çağrılar yapmak mümkün. Dolayısıyla kısmen de olsa uygulamaya bir etkileşim imkanının eklendiğini belirtmek lazım fakat temelde bunun bir spor radyosu dinleme uygulaması olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Eğer sınırlı kotaya sahip bir 3G bağlantısı kullanıyorsanız uygulamanın çok uzun vadeli dinlemelerde kotanızı tüketme ihtimali mevcut. Dolayısıyla WiFi üzerinden dinlemeyi tercih etmeniz kesinlikle yararınıza olacaktır. Spor programlarını dinlemeyi sevenlerin göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.