Rail Maze 2 1.2.2 (Android)

Rail Maze 2

Rail Maze 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Maze 2, tren raylarını onarıp zorlu bulmacaları çözdüğünüz bir Android oyunu ve de ücretsiz.

Rail Maze 2, Spooky House Studios tarafından geliştirilen ve adından da anlayacağınız üzere seri haline gelmiş popüler bir bulmaca oyunu ve Android platformunda ücretsiz karşımıza çıkıyor. İlk oyundan farklı olarak daha zorlu bulmacalarla karşılaşıyor, kendi bölümlerimizi hazırlayarak arkadaşlarımıza paylaşabiliyor ve vahşi batı, kuzey kutbu, zindan gibi farklı mekanlarda oynuyoruz.

Çok basitten oldukça zora doğru ilerleyen 100’den fazla bulmacanın yer aldığı oyunda amacımız tren raylarını onararak trenimizin (bazı aşamalarda trenlerimizin) çıkış noktasına hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Tren raylarını doğru yönde yerleştirerek bulmacaları teker teker çözdüğümüz oyunun ilk bölümleri oldukça basit hazırlanmış ve bulmacayı nasıl çözmemiz gerektiği gösteriliyor. Birkaç bölümü geride bıraktıktan sonra oyun zorlaşıyor ve üzerinde düşünmeden geçemeyeceğimiz bulmacalarla karşılaşıyoruz. Örnek vermem gerekirse; Korsan ve hayalet gemilerden kaçmaya çalışıyoruz ve çözülmesi daha uzun süren tren rayları ile karşılaşıyoruz.

Vahşi Batı film müzikleri, ses efektleri eşliğinde birbirinden zorlu bulmacaları çözdüğümüz ve kendi bulmacalarımızı hazırlayabildiğimiz oyunda oynanış son derece basit. Tren raylarını düzene sokmak için sürükle bırak ve dokun döndür yöntemini kullanıyoruz. Oyunu popüler yapan da bu zaten. Oynanış basit ancak bulmacaları çözmek oldukça zor.

Rail Maze oyununu daha önce oynadıysanız ve de tadı damağınızda kaldıysa, yüzlerce yeni seviyenin eklendiği, grafiklerini iyieştirildiği, yeni mekanların dahil edildiği Railm Maze 2 ile heyecana kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

YORUMLAR