Remotr 1.0.195 (Android)

Remotr

Remotr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remotr, bilgisayarınız üzerinde oynadığınız oyunları Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarına taşıyarak oynamanızı sağlayan yararlı ve başarılı bir Android uygulaması.

Remotr, hem mobil cihazlarından kopamayan hem de bilgisayarlarını çok seven kullanıcıların bilgisayarları üzerinde oynadıkları oyunları Android telefon ve tabletleri ile oynamalarını sağlayan oldukça başarılı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Kısaca Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bilgisayarınızda oynamış olduğunuz oyunları oynayabilme imkanı sunan uygulama, özellikle oyuncuların çok ilgisini çekti.

Bilgisayarınız ile Android mobil cihazınız arasında bağlantı kuran uygulama, bilgidayar ekranında oynadığınız oyunu aynı kalitesi ile telefon ve tablet ekranınıza yansıtıyor.

Uygulama üzerinde popüler bilgisayar oyunlarını telefon ve tablet üzerinden oynarken kullanabileceğiniz hazır kontrol setleri olmasına rağmen, oyunları farklı şekilde kontrol etmek isterseniz, kontrol mekanizmasının tamamen düzenlenebiliyor olması oldukça güzel.

Her ne kadar Remotr başarılı bir uygulama olsa da, çok yüksek donanım gerektiren oyunları Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamaya çalışırsanız ufak tefek takılmalar ve kasılmalar yaşayabilirsiniz. Tabi bu durumun sahip olduğunuz telefon ve tablet ile de oldukça alakası var. Ne kadar güçlü cihaz o kadar az kasıntı demek.

Uygulamayı kullanarak PC oyunlarını telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilmek için mobil cihazınızda Android 4.1 ve bilgisayarınızda Windows 7 veya 8 yüklü olması gerekiyor. Bunun dışında cihazların birbirine bağlanabilmesi için bir de internet bağlantısı olması gerekli. Ayrıca bağlantıda nen iyi şekilde sonuç alabilmek için Nvidia GTX 660 ve üzeri bir model ekran kartına sahip olmanız öneriliyor. Eğer çok eski PC ve mobil cihaza sahipseniz uygulama sizi biraz üzebilir ve oyunları rahatlıkla oynama gibi bir şans vermeyebilir.

Siz de PC üzerinde oynadığınız oyunları mobil cihazda da oynayabilmek istiyorsanız, Remotr uygulamasını hemen Android telefon ve tabletlerinize indirin!

YORUMLAR