Rocket VPN 1.2.1 (Android)

Rocket VPN

Rocket VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket VPN uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan engelsiz ve şifrelenmiş bir internet kullanımı elde edebilirsiniz.

Rocket VPN uygulaması, Android kullanıcıları için hazırlanmış bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıktı ve adından da anlayabileceğiniz gibi internetteki tüm engelleri kaldırarak daha özgür bir sörf deneyimi elde etmek için kullanabileceğiniz araçlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca ayarlanabilen yapısı sayesinde denemeden geçmek istemeyecekleriniz arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Elbette uygulama sadece özgür bir internet değil, aynı zamanda kişisel güvenliği ve gizliliği koruma amaçlı olarak da kullanılabiliyor. Zira sizi takip edebilecek ve konum belirleme gibi pek çok işlevden faydalanabilecek kişiler, internetinizi VPN üzerinden kullandığınızda bu imkana erişemiyor ve gerçek verilerinize ulaşamıyorlar.

Uygulamanın ücretsiz olan sürümü 500 MB’lık bir ücretsiz veri transferi hakkı sunuyor ve normal internet gezintileri için bu miktar mobil cihazlarda yeterli. Daha fazla transfer hakkı kazanmak isteyenler ise uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak sorunsuzca internet gezintilerine devam edebiliyorlar.

Veri transferlerini şifreli bir hale getiren ve böylece herkese açık kablosuz ağlarda bile kişisel bilgilerinize erişimi durdurabilen uygulama, tabii ki engelli sitelere kolayca girebilmek için de gereken altyapıyı sunuyor.

Çalışması esnasında herhangi bir sıkıntısı bulunmayan Rocket VPN, hangi VPN üzerinden internete bağlanacağınızı da belirlemenize olanak tanıyor. Böylece coğrafi olarak bulunduğunuz konuma yakın VPN seçeneklerinden faydalanarak daha hızlı bir şekilde gezinti yapabiliyorsunuz. Yeni bir proxy uygulaması arayan kullanıcıların kesinlikle denemeden geçmemeleri gereken araçlar arasında olduğunu söyleyebilirim.