RootCloak Plus

RootCloak Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RootCloak Plus, Android rootlu bir cihaza sahipseniz ve root yüzünden bazı açılmayan uygulamaları kullanmak istiyorsanız kullanmanız gereken Android uygulaması.

RootCloak Plus, rootlanan Android cihaz üzerinde açılmayan uygulamaları açabilmek için root saklama işlemini gerçekleştiren yararlı ve başarılı bir Android uygulaması. Android Root işlemini tamamen saklama gibi bir seçenek olmamasına rağmen, bu uygulama sayesinde açılmayan diğer uygulamaların cihazınızın rootlu olduğunu anlamasını engelleyebiliyorsunuz.

Banka, eğlence ve yayın uygulamaları başta olmak üzere özellikle büyük firmaların güvenilir Android uygulamalarından bazıları, rootlanan Android cihazlarda çalışmıyor. Bunun önüne geçebilmek için geliştirilen uygulama ise, rootlu cihaz sahibi olan kullanıcıların açılmayan uygulamaları açmasını sağlıyor. Sade ve basit bir işlemi gerçekleştiren uygulama pek çok Android kullanıcısını büyük yükten kurtarmış oluyor.

Uygulamanın çalışabilmesi için gerekli olanlar:

  • Rootlu bir Android cihaz
  • Android sürümünün 4.0.3 ve Üzeri olması
  • Cydia Substrate uygulaması (Üzerine tıklayarka indirebilirsiniz)
  • Tek kullanıcılı Android cihazı (Eğer cihazınızda birden fazla hesap bulunuyorsa uygulama çalışmaz)

x86 Intel cihazları desteklemeyen uygulamayı belirli bir bilgi seviyesine sahip olmadan kullanmamanızı tavsiye ederim. Eğer rootlu bir cihaza sahipseniz fakat farklı işlemler yapabilmek için yeterli bilginiz yok ise, tanıdıklarınızdan yardım istemek yararınıza olacaktır.

YORUMLAR