Şahin3D

Şahin3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Şahin yarış oyunudur

Şahin3D oyunculara ülkemizin vazgeçilmez bir parçası olan Şahin marka otomobilleri kullanarak heyecan dolu yarışlara katılma imkanı veren bir yarış oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin oyunu olan Şahin3D'de asfalta çıkarak lastik yakmanın heyecanını yaşayabiliyoruz. Oyuna kullanıcağımız Şahinin şöför koltuğuna oturarak başlıyoruz ve sonrasında rakiplerimizle kıyasıya yarışıyoruz.

Şahin3D'de 8 farklı yarış moduna yer veriliyor. Klasik rakiplerle yarıştığımız yarışlarda birinci olmak için mücadele etmenin yanısıra uçuk akrobatik hareketler yaptığımız oyun modlarını oynayarak farklı şekilde eğlenebiliyoruz. Oyunda 3 farklı harita yer alıyor. Şahin3D'nin en çok hoşunuza gidebilecek özelliklerinden biri ise araç modifiye seçeneklerine yer verilmesi. Oyun içerisinde Şahin'inizin rüzgarlığını, jantlarını, direksiyonunu, egzozunu, tamponlarını, cam rengini ve plakasını değiştirmenize izin veriliyor. Ayrıca özel çıkartmalar ve yazılarla aracınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Şahin3D'nin grafiklerinin ortalama bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunu farklı kontrol yöntemlerinden birini seçerek oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR