SeriesGuide (Android)

SeriesGuide

SeriesGuide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve favori TV programlarınızı takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

SeriesGuide, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve favori TV programlarınızı ve dizilerinizi takip edebileceğiniz hoş ve kullanışlu bir uygulama. Geniş kapsamlı bir dizi bölüm veritabanı, bölüm bilgileri, televizyon yayın akışları uygulamada bulabileceğiniz özelliklerden bazıları.

Internet bağlantınız yokken bile erişebileceğiniz uygulamada menüden istediğiniz diziyi ekleyebilirsiniz. Ana sayfada kendi programlarınızı, bunların kanallarını ve yayınlandıkları zamanları görebilirsiniz. Ayrıca önceden izlediğiniz bütün dizilere göz atabilir, gelecek bütün bölümleri görebilirsiniz.

IMDb linklerinden bölüm açıklamalarını okuyabilir, sosyal medyada bölüm ya da dizi bilgilerini paylaşabilirsiniz. Yine uygulama içindeki widget sayesinde yakında çıkacak olan bölümleri anasayfada direk olarak görüntüleyebilirsiniz.

Canlı ve göze hoş gelen bir arayüzle kullanıcıların karşısına çıkan uygulamanın, aynı anda bir çok dizi ya da program izleyenlerin işine yarayabileceğini düşünüyorum ve denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR