Slash of the Dragoon

Slash of the Dragoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slash of the Dragoon, ekrana gelen eşyaları parmağınızın yardımıyla keserek oyun içerisindeki binlerce karakteri toplamaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Slash of the Dragoon, Android cihaz sahiplerine sunulan ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Daha önce dünyaca popüler oyunlardan biri olan Fruit Ninja oyununu oynadıysanız, Slash of the Dragoon'u seveceğinize eminim.

Oyun içerisinde yapmanız gereken ekrana gelen tüm eşyaları kesmek. Oyunculara kesmek için gerekli şeritler gösterilsede farklı yollar düşünerek eşyaları kesebilirsiniz. Oyunda bazı kombolar ve farklı aksiyonlar mevcuttur. Buna örnek olarak bazı eşyaların iki kere kesilmesi gerektiği olabilir. Bu tür eşyalarda iyice düşünerek kesme rotanızı iyi belirlemelisiniz.

Oyunda yapacağınız serüvende toplayabileceğiniz yüzlerce farklı karakter bulunuyor. Bu karakterleri toplayarak kendi aralarında farklı karakterler ile birleştirebiliyorsunuz. Etkileyici grafikleri ve karakterleri ile ilgi çeken oyun, Android kullanıcılarının heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Oyunu heyecanlı yapan özelliklerden bir tanesi ise oyunculark farklı görevler alarak bu görevleri tamamlamaya çalışmasıdır. Saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz Slash of the Dragoon'u Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynamak isterseniz hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR