Smart Profiles

Smart Profiles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonunuzun çeşitli özelliklerini belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak açıp kapatmanızı sağlayan bir uygulama.

Smart Profiles uygulaması ile Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza akıllı profiller ekleyerek, belirli saatlerde çalışacak uygulamaları ve ayarları otomatikleştirebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızın bazı özelliklerini evde, dışarda ve diğer ortamlarda farklı şekillerde kullanabiliyoruz. Örneğin; eve geldiğimizde mobil veriyi kapatıp, Wi-Fi bağlantısı açıyor, iş toplantısına gittiğimizde cihazı sessiz konuma alabiliyoruz. Bir süre sonra otomatiğe bağladığımız bazı işlevleri, telefonun kendi kendine yapmasını sağlayabiliyoruz. Bu konuda bize oldukça yardımcı olan Smart Profiles uygulaması, belirlediğimiz saat aralıkları ya da günlerde telefonumuzun çeşitli işlevlerini bizim için açıp-kapatabiliyor.

Gece uyuduğumuz saat aralığında telefonu sessize alıp, internet bağlantısını kapatabiliyor ya da dışarıda olduğumuz saatlerde ekran parlaklığını ve internet bağlantısını dilediğimiz gibi ayarlayabilmemiz mümkün. Oldukça basit bir arayüze sahip olan ve profil ayarlaması yaparken hiç zorlanmayacağınız Smart Profiles uygulamasının ücretsiz olarak sunulması da bir başka güzel özellik diyebilirim.

Uygulamada oluşturduğunuz profillerde değiştirebileceğiniz ayarlar ise şunlar: zil sesi, bildirim sesi, titreşim, Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Bluetooth, ekran parlaklığı, ekran zaman aşımı ve GPS.