SMSmart

SMSmart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SMSmart, internet bağlantısının kötü olduğu yerlerde favori uygulamalarınızı sms ile kullanmanıza izin veren bir Android uygulaması.

SMSmart, Android telefonunuzun internet bağlantısını kullanamadığınız durumlarda sosyal ağ, haritalar gibi favori uygulamalarınızı kısa mesaj yoluyla kullanmanıza imkan veren bir uygulama olarak öne çıkıyor.

SMSmart en basit şekliyle interneti hiçbir şekilde kullanamadığınız bir bölgede belli uygulamaları sms göndererek kullanmanıza izin veren basit, pratik ve kullanışlı bir Android uygulaması. Sadece Android platformunda karşımıza çıkan uygulama her ne kadar şu anda sadece Amerika’da indirilebiliyor ve kullanılabiliyor olsa da ilerleyen vakitlerde diğer ülkelerde de kullanıma açılacağı geliştirici tarafından belirtilmiş. Açıkçası ülkemizde kablosuz ağ ve 3G bağlantısının çoğu yerde oldukça problemli olduğunu düşündüğümüzde uygulamaların sms ile kullanılabilecek olması düşüncesi bile güzel.

SMSmart uygulaması geliştirilme aşamasında karşımıza çıkıyor ve sadece belli uygulamaların sms aracılığıyla kullanımına izin veriyor. Çevrimdışı konumda kullanılabilen uygulamalar arasında Twitter, arama, haritalar, haberler, Yelp ve stok kontrol bulunmakta. Aslında ilk etapta dahil edilen uygulamalar yeterli. İş ve kişisel seyahatleriniz esnasında en sıklıkla kullanabileceğiniz tüm uygulamalar emrinize amade. Örneğin; Etkinlik esnasında olan biteni Twitter’dan paylaşma, yakınınızdaki yeme-içme mekanlarını öğrenme, haritalar uygulaması ile kaybolmadan dilediğiniz noktaya kolayca ulaşma, güncel haberleri okuma gibi işleri yabancısı olduğunuz bir yerde internet bağlantınız kötü olsa dahi bu uygulama ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Kayıt olmadan doğrudan kullanılabilmesiyle de öne çıkan SMSmart uygulaması geliştirilme aşamasında 6 uygulama bulunmakta ancak uygulama sayısının bununla sınırlı kalmayacağı geliştirici tarafından belirtilmiş. Android uygulamaları sms ile kullanabildiğimiz bu uygulama internet bağlantı sorunlarının sıkça yaşandığı ülkemizde çoğu kullanıcının vazgeçilmezi olacaktır.

YORUMLAR