SoFood

SoFood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoFood, Türk ve dünya mutfağından çok özel lezzetleri bulabileceğiniz, kendi tariflerinizi de paylaşabileceğiniz bir uygulama.

SoFood, Türk ve dünya mutfağından yüzlerce çeşit yemek tarifine ulaşabileceğiniz aynı zamanda kendi yaptığınız yemekleri de paylaşabileceğiniz sosyal ağ tabanlı bir yemek uygulamasıdır. Hem SoFood editörlerinin hem de SoFood kullanıcılarının hazırlayıp sundukları tarifleri inceleyerek “Bugün ne pişireceğim” sorusuna kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

Kebap, mantı, karnıyarık, dolma, hünkar beğendi, yaprak sarması, börek ve daha onlarca Türk mutfağına ait lezzetleri ve dünya mutfağının en beğenilen tatlarını bir arada sunan SoFood, kendi tariflerinizi de paylaşabileceğiniz, diğer yemek severlerle iletişime geçebileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Yemeklerini beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyor, yemeklerinin altına not düşebiliyor veya beğendiğiniz yemeği favoriler listenize ekleyebiliyorsunuz. Kendi tariflerinizi ister SoFood kullanıcıları ile isterseniz de Facebook arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Sosyal ağların olmazsa olmazı diyebileceğimiz hashtag (etiket) kullanımını da destekleyen uygulamaya tarifinizi eklemek oldukça basit. Tarif Ekle bölümünden yemeğinizin fotoğrafını, başlık ve detaylarını ekledikten sonra “Onayla” butonuna dokunmanız yeterli. Tarifiniz anında diğer SoFood kullanıcıları ile paylaşılacaktır.

SoFood, Türk yemeklerinden İtalyan, Fransız, Çin, Japon mutfağına yüzlerce çeşit yemek bulabileceğiniz, birbirinden yaratıcı aşçılarla etkileşime geçebileceğiniz mükemmel bir uygulama.