Solitaire: Decked Out Ad Free 1.0.0 (Android)

Solitaire: Decked Out Ad Free

Solitaire: Decked Out Ad Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitaire: Decked Out Ad Free mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Solitaire: Decked Out Ad Free ülkemizde kart falı olarak bilinen Solitaire oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart farlı oyunu olan Solitaire: Decked Out Ad Free, Windows işletim sisteminin vazgeçilmez parçası olan Solitaire oyununu klasik yapısını bozmadan mobil cihazınızda oynamanıza imkan veriyor. Ne zaman boş kalsak vakit öldürmek için bilgisayarımızda Solitaire açıp bir iki el oynarız. Şimdi bu işi akıllı telefon ve tabletlerimizde de yapabiliyoruz.

Solitaire: Decked Out Ad Free'nin güzel yönü oyunda herhangi bir reklam yer almaması. Bu sayede oyunun ortasında karşınıza çıkan reklamlar nedeniyle oyun keyfiniz bölünmüyor. Solitaire: Decked Out Ad Free'nin bir diğer güzel yönü de oyunun çevrimdışı olarak oynanabilmesi. Yani oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyorsanız. Oyunu dilerseniz ekranınız dik konumdayken, dilerseniz yatay konumdayken oynayabilmektesiniz.

Solitaire: Decked Out Ad Free içinde farklı temalara sahip kart desteleri, birçok dekoratif öğe ve kilidini açabileceğiniz bitiş seremonileri yer alıyor.