SpeedX 3D 1.9 (Android)

SpeedX 3D

1.9
SpeedX 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedX 3D, Android telefon ve tabletlerinin oynayabileceği heyecanlı, eğlenceli ve ücretsiz bir tünel yarışı oyunudur.

SpeedX 3D, 15 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan heyecanlı ve bağımlılık yapan oyun yapısına sahip bir tünel yarışı oyunudur. Yarış oyunu severler tarafın ilgi gösterilen oyunda farklı ve etkileyici şekilde tasarlanmış tünelde önünüze çıkan engellere takılmadan ilerlemeye çalışıyorsunuz.

İlk bakışta koşu oyunlarını andıran bir yapıya sahip olduğu görülsede, SpeedX 3D koşu oyunlarındna çok daha farklıdır. Eski versiyonu ile popüler olmayı başaran oyunlardan biri olan SpeedX 3D, yeni ve geliştirilmiş versiyonu ile de başarıyı yakalamış durumdadır. 50'den fazla bölümü heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde tamamlamaya çalışarak en yüksek puanları elde etmelisiniz.

Cihazınızı sağa ve sola yatırarak kontrol edeceğiniz oyunda, tünel içerisine yerleştirilmiş objelere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde çarparak başarısız olabilirsiniz.

Özellikler:

  • Multiplayer modda diğer oyuncular ile yarışma
  • Sınırsız oyun modunda kendi kırdığınız rekorları geliştirme
  • Torpido ve kalkan gibi ekstra güçlendirme özelliklerini kullanarak daha fazla hayatta kalma
  • 3 Boyutlu ve etkileyici grafikler
  • 50'den fazla bölüm

Doodle Fit, Monster Shooter, League of Heroes ve Rage of the Gladiator gibi oyunların yapımcısı olan Gamelion Studios tarafından geliştirilen SpeedX 3D oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR