Spill Zone 1.0.3 (Android)

Spill Zone

Spill Zone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spill Zone, eğlenceli yapısıyla dikkat çeken ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Spill Zone, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Renklerle mücadele ettiğimiz Spill Zone ilginç bir konsepte sahip. Laboratuvar ortamında sıvılarla deney yapan bir bilim adamına yardım etmeye çalıştığımız bu oyunda karşımıza çıkan renkleri birleştirip ekranı tek renge çevirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için renk gruplarını birleştirmemiz gerekiyor. Örneğin ekranda iki tane mavi renk grubu varsa parmağımızı bunlar üzerinde sürükleyerek birleşmelerini sağlayabiliyoruz.

Spill Zone'da az ve öz kurallar mevcut. Sadece en az hamle ile bölümleri tamamlamamız isteniyor. Bu sebepten ötürü mümkün olduğunca az hareket yaparak tüm renkleri en kısa sürede eşleştirmemiz gerekiyor. Oyunda sergilediğimiz performansa göre yıldız alıyoruz. Şayet zorda kalırsak ipuçlarından faydalanabiliyoruz.

Çoklu oyuncu moduna da sahip olan Spill Zone'u dilersek arkadaşlarımıza karşı da oynayabiliyoruz. Eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eden Spill Zone mütevazı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arayanların değerlendirmesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR