Spring Ninja

Spring Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spring Ninja, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlısı yapan bir oyun.

Spring Ninja, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tnaımlanabilir.

Ketchapp tarafından tasarlanan bu oyun, yapımcının diğer oyunları gibi insanı bağımlısı kılıyor. Başarısızlığın getirdiği hırsla oyuncuları ekrana kilitleyen Spring Ninja'da çubuklar üzerinde ilerlemeye çalışan bir ninjanın kontrolünü ele alıyoruz.

Kntrolümüzde olan ninja olması gereken kilonun bir hayli yukarısında olduğu için yaylar yardımıyla zıplayabiliyor. Ekrana basılı tuttuğumuz süre boyunca gerilen yaylar üzerinde duran karakterin işi çok zor. En ufak bir zamanlama hatası sonucunda yeri boyluyor ve biz de tekrardan başlamak zorunda kalıyoruz. Ekrana ne kadar uzun basılı tutarsak yaylar o kadar fazla geriliyor. Kısa bastığımız zaman ise ninja kısa bir mesafe ileri zıplıyor.

Oyundaki temel amacımız mümkün olduğu kadar ileri gitmek. Bunu çubukların üzerinde tek tek ilerleyerek yapmaya çalışmaktan ziyade birkaç çubuğu tek zıplamayla geçmeye odaklanırsak daha kolay yapabiliyoruz. Çünkü ikiden fazla çubuğun üzerinden zıplarsak alacağımız puan katlanıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Spring Ninja, eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Sık sık çıkan reklamlar keyfi törpüleyen tek detay.

YORUMLAR