Stickman Escape

Stickman Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Escape zorlu bulmacalar içeren bir odadan kaçış oyunudur

Stickman Escape oyunculara ilginç bulmacalar sunan ve boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olan bir odadan kaçış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Stickman Escape'de ana kahramanımız komik bir çöp adam. Kahramanımızın macerası ise bir odada tutsak edilmesiyle başlıyor. Kahramanımızın hapsedildiği bu odadan çıkabilmesi için görev bize düşüyor. Çöp adamın odadan kurtulabilmesi için etrafındaki eşyaları birleştirmesi ve bulmacaları çözmesi gerekiyor. Bu işleri gerçekleştirebilmek için yaratıclığımızı kullanıyoruz. Fakat oyunda her ürettiğimiz çözüm olmayabiliyor. Çıkış yolunu bulmak için birçok farklı yöntemi denememiz, bolca yanılarak doğru yolu bulmamız gerekebiliyor.

Stickman Escape basit grafiklerine rağmen eğlenceli olmayı başarabilen bir oyun. Eğer bulmaca oyunları oynayarak beyin jimnastiği yapmak, mizahi bir eğlenceye atılmak ve eğlenceli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla vakit öldürmek isterseniz Stickman Escape'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR