Stop swipin!

Stop swipin!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop swipin!, yakın çevrenizdeki kişilere fotoğraf göstermeden önce hangi fotoğrafları göstermek istediğinizi seçerek riskleri ortadan kaldıran güzel ve yararlı bir Android uygulaması.

Stop swipin, tanıdıklarınıza Android telefon ve tabletleriniz üzerinden fotoğraf göstermek istediğinizde sadece istediğiniz fotoğrafların görüntülenmesini sağlayan hem yararlı hem de ücretsiz bir Android uygulaması.

Bazen fotoğraf göstermek istediğimizde göstermek istemediğimiz fotoğraflarda arada görünecek diye bir korku ile fotoğraflar arasında geçiş yaparız ya, işte Stop Swiping bunu engelleyen güzel bir uygulama. Sadece seçeceğiniz fotoğrafları gösteren uygulama kilit ekranı üzerinde bile fotoğraf gösterimi yapabiliyor. Böylelikle telefonunuzu başkasının ellerine teslim etseniz bile istemediğiniz fotoğraflarınıza başkalarının erişme şansı ortadan kalkıyor.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılabildiği gibi eğer 10'dan fazla fotoğraf seçmek ve göstermek istiyorsanız Pro versiyonu satın almanız gerekiyor. Fakat 10 fotoğraf bana yeterli diyorsanız, uygulamayı ücretsiz olarak dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.