Stray Souls Free 1.1 (Android)

Stray Souls Free

1.1
Stray Souls Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stray Souls Free, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz oyunda, gizemli ve gizli eşyaları bulmak için bir maceraya çıkıyorsunuz.

Stray Souls Free, Android cihaz sahipleri için geliştirilen gizli eşyaları bulma oyunudur. İçerisinde bir çok bölüm bulunan oyunun tüm bölümleri farklı bulmacalar içermekte ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Oyunda 12 farklı bölüm bulunmaktadır. Sizin amacınız ise tüm gizli ve gizemli eşyaları bularak bulmacaların tamamını çözmek. Bu tarz bulmaca oyunlarından kendinize güveniyorsanız oyunu Expert modunda oynamanızı tavsiye ederim. Fakat eğlenmek için oynamak istiyorsanız klasik modda oynayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğru çözümleri bulmanıza yardımcı olacak eşyaları bulup bulmacaları çözerken kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Bulmuş olduğunuz gizli eşyalar çantanızda birikerek farklı amaçlar için kullanılabilir. Ayrıca oyunun sahip olduğu hikaye oldukça heyecanlı ve oyuncuları oyunun sonu ile ilgili merakta bırakmaktadır.

Genel olarak heyecanlı bir oyun yapısına ve çözmeniz gereken bir çok bulmacaya sahip olan Stray Souls Free'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Oyunun boyutu büyük olduğu için mobil internet paketiniz sınırlı ise, mobil internet üzerinden indirmemenizi ve WiFi ile internete bağlıyken indirmenizi öneririm.

YORUMLAR