Subway Surfers 1.39.0 (Android)

Subway Surfers

Subway Surfers
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subway Surfers, raylarda ve trenlerin üstünde köpekli bir görevliden kaçmayı konu alan macera oyunu.

Subway Surfers, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir koşma ve kaçma oyunudur.

Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar yüksek puan toplamaktır.

Renkli ve etkileyici 3 boyutlu grafikleri, akıcı animasyonları ve sürükleyici müzikleri sayesinde oyuncuları mobil cihazları başına hapseden Subway Surfers, boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunlardan bir tanesidir.

Yer yer tren rayları üzerinde yer yer de trenlerin üzerinde sizi kovalayan polisten kaçmaya çalışacağınız oyun içerisinde yer alan farklı güçlendiriciler sayesinde bir roket sırt çantası takarak veya sörf tahtasına binerek çok daha hızlı kaçabilirsiniz.

Oyunda topladığınız altınlar yardımıyla yeni karakterler açtırabilir ve karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Facebook entegrasyonu sayesinde oyunu oynayan arkadaşlarınızın yaptığı yüksek puanları görebilir ve arkadaşlarınızı geçmek için daha çok hırslanabilirsiniz.

Subway Surfers'ı hemen indirerek heyecanlı ve eğlenceli bir kaçış oyunu içerisinde yerinizi alarak, hem arkadaşlarınız hem de dünya üzerindeki birçok oyuncuyla en yüksek puanı alma konusunda sürükleyici bir yarışa başlayabilirsiniz.

1.39.0 güncellemesi ile:

  • Subway Surfers Dünya Turu ünlüler şehri Los Angeles'i ziyaret ediyor
  • Güncelleme ile Hollywood'un meşhur film setlerinde sörf yapabiliyoruz
  • Haftalık yarışmalarda büyük ödüller bizi bekliyor
  • Wayne için yeni bir kostüm oyuna ekleniyor

Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR