TaksiBul

TaksiBul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TaksiBul, tek bir dokunuş ile taksi çağırmanızı sağlayan yararlı, güvenli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

TaksiBul, isminden anlaşıldığı üzere taksiye ihtiyaç duyduğunuzda hemen çağırabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Taksi duraklarını arayarak taksi çağırmak yerine akıllı cihazlarınız üzerinden tek bir dokunuş ile hemen taksi çağırabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak sokaklarda bo ştaksi arama derdiniz de bitecek. Özellikle iş için yada kişisel olarak sıklıkla taksi kullanıyorsanız uygulama işinize oldukça yarayacaktır. Uygulama ile taksi çağırdığınızda size en yakın taksi bunu görerek adresinizi uygulama üzerinden görüp hemen gelecektir.

Taksi çağırma dışında gideceğiniz yer için ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenmenizi sağlayan uygulama sayesinde güvenli taksi yolculukları yapabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yönlerinden bir tanesi ise, yaptığınız yolculuklar sonrasında binmiş olduğunuz taksi için yorum yaparak değerlendirebiliyorsunuz. Bu sayede kaba yada kurallara uymayan bir taksi şöförü ile karşılaştıysanız, diğer kullanıcılarında görebilmesi için yorumda bulunabilirsiniz. Ayrıca tam tersine memnun kaldıysanız, favorilerinize ekleyerek bir sonraki taksi yolculuğunuzda aynı taksiciyi çağırabilirsiniz.

Taksi çağırma işlemlerini tek bir dokunuşa indirgeyen TaksiBul uygulamasını ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR