Tatlı Hayvanım 1.3 (Android)

Tatlı Hayvanım

1.3
Tatlı Hayvanım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocuklarınızın keyifli vakit geçireceği Tatlı Hayvanım oyununda, evcil hayvanınızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak onunla keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.

Evcil bir hayvana sahip olmak istiyor fakat çeşitli nedenlerden dolayı yapamıyorsanız, sizlere sanal bir evcil hayvan sunan Tatlı Hayvanım uygulamasını indirebilirsiniz.

Seçtiğiniz evcil hayvan ile her gün ilgilenerek onu eğlendirebilir, yemek yedirebilir, yıkayabilir, uyutabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Gerçek bir hayvanla nasıl ilgileniliyorsa, aynı şekilde sanal evcil hayvanınızla da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Küçük hayvanınızın rengini de değiştirebilmenize imkan sunan oyun, sanal olarak beslediğiniz hayvanınıza istediğiniz gibi bir yuva oluşturmanızı sağlıyor.

Özellikle küçük çocuklarınızın eğlenceli vakit geçireceğini düşündüğüm Tatlı Hayvanım uygulaması, gerçekleştirdiğiniz aktivitelere bağlı olarak ücretsiz para kazanma imkanı da sunuyor. Kazandığınız paraları ise yine oyundaki nesnelere harcayarak kullanabiliyorsunuz.

Çocuklarınız için hem faydalı hem de eğlenceli bir uygulama olan Tatlı Hayvanım oyununu Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.