Team Stream (Android)

Team Stream

Team Stream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir spor takip uygulamasıdır.

Team Stream, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir spor takip uygulamasıdır. Amerika'nın popüler dijital medya şirketlerinden biri olan Bleacher Report tarafından geliştirilen uygulamada dünyanın her yerinden yüzlerce spor ve takımı bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz takımları seçebilir ve onlarla ilgili gerçek zamanlı haberler alabilirsiniz. Bunun için de özel olarak bildirileri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca maç sonuçları, bir sonraki maçlar, videolar, takımınızla ilgili haberlere ulaşabilirsiniz. Bütün bunlar da yerel gazete, web sayfası, blog ve Twitter gibi yerlerden derlenir.

Ayrıca özel olarak Bleacher Report takımı tarafından yazılmış içeriklere erişebilir ve Twitter'da ne olup bitiyor görebilirsiniz. En iyi ve kapsamlı spor uygulamalarından biri olan Team Stream bir çok kaynaktan aynı anda haber görmek isteyenler için ideal bir uygulama.

Futbol, basketbol, beyzbol, buzhokeyi gibi bir çok spor kapsayan uygulamanın modern ve hoş arayüzünü de beğeneceksiniz. Eğer siz de bir spor uygulaması arıyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.