The Tesseract

The Tesseract
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Tesseract, saklanmış bulunan blokları bulmanızı ve doğru hedeflere ulaştırmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Beceri oyunlarını seviyorsanız The Tesseract oyunu da oldukça hoşunuza gidecektir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Tesseract, sizi zorlu etaplara davet ediyor. Oyun boyunca hem becerinizi hem de zekanızı kullanarak blokları doğru bölgelere taşımaya çalışacaksınız.

The Tesseract basit bir şekilde tasarlanmış fakat oynamak için oldukça fazla zeka isteyen bir oyun. Oyunda belirli yerlere bırakılmış blokları bulmaya çalışıyorsunuz. Blokları bulduğunuz zamanlarda ise onları taşımalı ve size gösterilen hedeflere ulaştırmalısınız. Yalnız The Tesseract oyununda saklanmış blokları almanız hiç kolay olmayacak. Çünkü oyun geliştiricileri blokları oldukça güzel olarak saklamışlar. Blokları alabilmeniz için birkaç taktik geliştirmeli ve düzgünce taşımaya çalışmalısınız. Eğer uyguladığınız taktik başarılı olursa ve blokları alabilirseniz onları hedefe götürüp yeni bölüme geçebilirsiniz.

Grafik tasarımı ve  müzikleri ile birlikte oldukça ilginç bir oyun olan The Tesseract, boş zamanlarınızda oynayabileceğiz bir oyun olabilir. Oyunda blokları bulmaya çalışırken bazen sinir olabilir bazen de blokları çok kolay bulabilirsiniz. Beceri ve zekanın bir arada olduğu bir oyun arıyorsanız The Tesseract oyununu mutlaka denemelisiniz. Hemen şimdi The Tesseract'ı indirin ve arkadaşlarınıza da indirtin. Bakalım arkadaşlarınız içerisinde The Tesseract'ı en iyi kim oynayacak.