TicTacToe Online

TicTacToe Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TicTacToe Online, XOX oyununu Android telefon ve tabletlerimizde oynamamızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

TicTacToe Online, yabancılarda Tic Tac Toe diye geçen fakat Türkçe'de XOX oyunu diye bildiğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir Android oyunu.

Benzer şekilde pek çok oyun uygulama marketinde bulunmasına rağmen, TicTacToe Online'ı adından da anlayacağınız üzere online olması diğer rakiplerinde ayırarak bir adım öne çıkarıyor. Sadece online değil, aynı zamanda tek Android telefon ve tablet üzerinde 2 kişi oynama ve bluetooth bağlantısı ile 2 kişi oynama gibi imkanlar da sunan oyun oldukça eğlenceli.

Grafik olarak BYRIL geliştiricisine özel defter üzerine karalama temalı hazırlanan oyunu oynarken hiç sıkılmıyorsunuz. Normalde XOX oyunu 3'e 3 boyutundaki bir alan üzerinde oynanır fakat bu oyun içerisinde hem 3'e 3 hem de 10'a 10'luk seçenek sunuluyor.

Kolay, orta ve zor olarak ayrılan seviyelere ilk olarak kolaydan başlayarak kısa sürede bir XOX oyunu ustası olabiliyorsunuz. Oyunu hiç bilmeseniz bile bir kaç dakika içerisinde öğrenerek rakiplerinizi yenebilmek mümkün. Çünkü oyunun yapısı son derece basit.

Oynadıkça kendinize özel stratejiler de geliştireceğiniz TicTacToe Online oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR