Traffic.io (Android)

Traffic.io

Traffic.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic.io online olarak oynayabileceğiniz bir mobil drift oyunudur

Traffic.io güzel grafiklere sahip olan ve online olarak diğer oyunculara karşı yarışabilmenize izin veren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Traffic.io'da bize farklı araçlarla yanlama imkanı veriliyor. Aracımızı seçtikten sonra özel olarak tasarlanmış yarış alanına çıkıyoruz ve lastik yakarak şov yapabiliyoruz. Ayrıca bu yarış alanlarına farklı rampalar ve tüneller gibi öğeler yerleştirilmekte. Bu sayede yanlamanın yanısıra akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyor, havada taklalar atabiliyoruz.

Traffic.io içinde spor arabaların yanısıra kamyonları, tırları ve otobüs gibi araçları da kullanabilmemiz mümkün. Bu sayede oyuna çeşitlilik kazandırılıyor. Oyuncular Traffic.io'yu online oynarken araçlarını yanlayıp diğer oyuncuların araçlarına çarptırabiliyorlar. Nitro özelliği bulunan oyunda, rampalara tırmanmadan önce nitro vererek havada süzüleceğimiz süreyi uzatabiliyoruz.

Traffic.io yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunu oynayabilmek için internete bağlı olmanız gerekiyor.

YORUMLAR