Uptime Robot 1.0.5 (Android)

Uptime Robot

Uptime Robot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uptime Robot mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sunucu ve site takip uygulamasıdır

Uptime Robot eğer kendinize veya şirketinize ait hassas hizmetler sunan internet sitelerine veya sunuculara sahipseniz sürekli elinizin altında olması gereken bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz sunucu takip ve site izleme uygulaması olan Uptime Robot temel olarak sizi sitenizin durumu, sunucunuzun hizmet verip vermediği hakkında bilgilendirebiliyor. Normalde sahip olduğunuz site veya sunucu herhangi bir problem nedeniyle hizmet vermeyi durdurduğunda ancak sitenizi ziyaret ettiğinizde veya sunucunuzu kontrol ettiğinizde bu problemin farkına varabiliyorsunuz. İşte Uptime Robot bu işi sizin yerinize otomatik olarka, belli aralıklarla yapıyor. Herhangi bir problem tespit ettiğinde ise siza farklı kanallar üzerinden bildirim gönderiyor. Bu sayede sunucu ve site problemlerinizin anında farkına varabiliyor ve gerekli önlemleri alabiliyorsunuz.

Uptime Robot bir problem tespit ettiğinde sizi e-posta, SMS, Twitter, Slack, HipChat gibi kanallar üzerinden uyarabiliyor. Uptime Robot servisi farklı izleme türlerini desteklemekte. Uptime Robot ile HTTP, anahtar kelime, ping ve port üzerinden izleme yapabiliyorsunuz.

24 saat boyunca çalışan bir servis olan Uptime Robot sizi sunucu hatalarından ötürü maddi kayba uğramaktan koruyor.

YORUMLAR