Vur Kır Parçala 1.0.10 (Android)

Vur Kır Parçala

Vur Kır Parçala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vur Kır Parçala, klasik kuralların arka plana atıldığı online araba yarışı oyunu.

Vur Kır Parçala, sadece online oynayabildiğimiz klasik kuralları yok sayabildiğimiz araba yarışı oyunu ve Android platformunda ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz. Hem tablet hem de telefonda oynanabilen üstten görünümlü yarış oyunlarına bayılıyorsanız kuralları hiçe sayabileceğiniz bu yapıma kesinlikle şans vermelisiniz.

Dört kişiye kadar çok oyunculu modda oynamayı destekleyen araba yarışı oyununda favori arabamızı seçiyor ve doğrudan yarışlara katılıyoruz. Yarışlar checkpoint, süre sınırlı, diğer arabaları saf dışı bırakma gibi bilindik klasik kurallar çerçevesinde yarıştığımız yarışlardan oldukça farklı. Arabamızla dümdüz gitmek yerine pistte yer alan silahları toplayarak diğer yarışçıları parçalamaya çalışıyoruz. Tek amacımız yarışı kazanmak ve dilediğimiz çılgınlığı yapabiliyoruz.

Dünya genelinde yarışçılarla bizleri karşı karşıya getiren oyunda bölüm yok, fren asla kullanmıyoruz, aracımızı tamir etme şansına sahip değiliz. Tamamen yarışçıların araçlarını parçalamaya odaklanmış durumdayız. 2. veya 3. olma lüksümüz hiç yok. Kuralların arka plana atıldığı online yarış oyununda kendinizi göstermeye hazır mısınız?

YORUMLAR