ZECA TAXI 3D 1.2 (Android)

ZECA TAXI 3D

1.2
ZECA TAXI 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZECA TAXI 3D, ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir taksi simülasyonu olarak öne çıkıyor.

GTA serilerindeki taksi görevlerini yapmaktan hoşlanır mıydınız? Cevabınız olumlu yöndeyse ZECA TAXI 3D'yi mutlaka denemelisiniz. Oyunda üstü açık ve karizmatik aracımıza atlıyor ve müşterilerimizi gidecekleri yere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Kulağa basit bir görevmiş gibi gelse de akan trafiği ve zorlu yolları hesaba katınca bu işin ne yazık ki göründüğü gibi olmadığını anlıyoruz. Oyunda dikkat etmemiz gereken pek çok husus var. Örneğin zaman faktörü. En kısa süre içerisinde mümkün olduğu kadar fazla müşteriyi varış noktasına teslim etmemiz gerekiyor. Bu işlem esnasında en ufak bir kazaya dahi karışmamamız gerekiyor.

Oyunda karşılaştığımız grafik kalitesi ne yazık ki kategorisinin en iyi değil. Fakat çok kötü demek de doğru olmaz. Kategori beklentilerini karşılayan düzeyde bir kalite sunan oyunda beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız eğlenceli vakit geçireceğinize inanıyorum.

Araba kullanma ve taksi simülasyonu tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ZECA TAXI 3D'yi denemelisiniz. Özellikle tablet ekranlarında oynaması bir hayli zevkli.