Zippo Lighter

Zippo Lighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zippo Lighter uygulaması ile hiç zorlanmadan Android cihazlarınızın ekranında Zippo çakmakların yanmasını sağlayabilirsiniz.

Zippo Lighter uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz sanal çakmak uygulamaları arasında yer alıyor ve hepimizin yakından tanıdığı Zippo çakmaklarını akıllı cihazlarımıza oldukça başarılı bir şekilde getiriyor.

Zippo'nun kendine has ateşi ve sönmeyen yapısı nedeniyle çakmak sevenler tarafından tercih edildiğini biliyoruz. Sadece tütün ürünleri kullananlar değil konser ve etkinlikler gibi yerlerde de kullanılabilen çakmak, hiç zorlanmadan ve sönmeden onu kullanmanıza olanak tanıyor.

Zippo Lighter uygulaması ise aynı kolaylığı telefonlara getirebiliyor. Uygulamanın kolay kullanılır yapısı ve içerisinde bulunan çeşitli Zippo çakmakları sayesinde oldukça yeterli olduğunu söyleyebilirim. Eğer sizin için içerisindeki çakmak türleri yetersizse, uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak daha fazla çakmağa da ulaşabiliyorsunuz.

Direkt olarak el hareketlerinizi kullanarak yakabileceğiniz ve siz cihazınızı hareket ettirdikçe ateşi ona göre yönelen sanal Zippo'nuz kesinlikle hoşunuza gidecektir. Hem ekrandaki el hareketlerinizi algılayan hem de cihazın sensörlerini kullanan uygulama, böylece gerçekçi bir Zippo deneyimi sunuyor diyebilirim.

Ekranınızın parlaklığını en üst düzeye getirdiğinizde gerçek bir Zippo yanıyormuş gibi hissettirebilmesi nedeniyle uygulamaya bir göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Piyasadaki pek çok çakmak uygulamasından daha iyi sonuçlar verdiğini söylemek mümkün.