Weather+ 1.0.32 (Blackberry)

Weather+

Weather+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weather, BlackBerry mobil cihaz sahiplerinin detaylı bir şekilde hava durumu bilgisi almasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Weather, hem ülkemizde hem de Dünya genelinde halen bir çok kullanıcıya sahip BlackBerry mobil cihazlar için geliştirilen ve kullanıcılarına detaylı hava durumu bilgisi sunan yararlı ve ücretsiz bir uygulama. Kullanım kolaylığı amaçlanarak tasarlanmış olan uygulamanın arayüzü de oldukça ık diyebilirim.

Kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşündüğüm uygulama sayesinde yarın yapmur mu yapacak dolu mu yağacak önceden görüp ona göre giyinmenizi sağlıyor. Bir çoğumuz sabah kalktığımızda evin camından dışarı bakarak hava durumu tahmini yaparız ve buna göre dışarı çıkarız. Fakat bu durum son yıllarda çok değişti. Geliştirilen uygulamalar sayesinde akıllı telefon ve tabletlerimizi kullanarak önümüzdeki bir hafta boyunca havanın nasıl olacağını görebiliyoruz. Eğer sizde iş gereği yada kişisel nedenlerden dolayı dışarı çok çıkıyorsanız ve BlackBerry bir telefon sahipseniz bu uygulamayı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Özellikler:

  • Bulunduğunuz konuma göre otomatik hava durumu bilgisi sunma
  • Kullanımı kolay ve şık arayüz
  • Saatlik ve haftalık tahminler
  • Hava koşullarının animasyonlu gösterimi
  • Santigrat ve Fahrenayt desteği

Yapacağınız geziler yada sabah okula veya işe gitmeden önce hava durumunu kontrol ederek hazırlıksız yakalanmamak için Weather uygulamasını kesinlikle BlackBerry telefonlarınıza indirmelisiniz.

YORUMLAR