Bozuk ve Hasarlı Videolar Nasıl Onarılır?

Bozuk ve Hasarlı Videolar Nasıl Onarılır? Bu yazımızda çalışmayan videoları onarma yöntemleri üzerinde bazı tavsiyelerde bulunacağız.

Bozuk ve Hasarlı Videolar Nasıl Onarılır?

Bozuk ve Hasarlı Videolar Nasıl Onarılır? - Bilgisayarınızda bir videoyu oynatmaya çalıştığınızda çeşitli hatalarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bozuk olduğunu düşündüğümüz bu videoları hızlıca çöp kutusuna gönderiyoruz ancak, bir saniye. Buna gerek yok. Bu yazımızda en iyi video onarma programı ile sorununuzun üstesinden geleceğiz.

En İyi Video İndirme Programları
YAZILIM

En İyi Video İndirme Programları

En iyi video indirme programları nelerden oluşmaktadır? Hazırladığımız listede yer alan uygulamalar, sevdiğiniz videoları cihazınıza pratik bir şekilde kaydetmenize olanak tanır.

Genellikle bozuk bir videoyu oynatmaya çalıştığınızda o videonun oynatılamadığına yönelik çeşitli uyarılarla karşılaşırsınız. Bu sorunun altında yatan pek çok neden olabilir ancak bir şansınız daha var. Peki bozuk video onarma işlemi için nelere ihtiyacınız var? 

Bozuk ve Hasarlı Video Onarma Programı

Hem Windows hem de Mac’de kullanılabilir olan en iyi video onarma programı Remo Repair MOV diyebilirim. Bozuk MOV ve MP4 videoları onarmak için kullanılabilen daha basit, daha hızlı ve de gerçekten çalışan bir bozuk video düzeltme programı yok.

Videoyu analiz ediyor, video ve sesi ayrıştırıyor, sorunu tespit düzeltiyor ve sonrasında akışları birleştirerek oynatılabilir yepyeni bir video haline getiriyor. Bozuk ve hasarlı videoyu onarma işlemini orijinal dosyaya zarar vermeden, üzerinde herhangi bir değişiklik/düzenleme yapmadan tamamlıyor. Üstelik son kullanıcı olarak tek yapmanız gereken; bozuk videoyu seçmek ve “Repair” butonuna tıklamak. Bozuk olan videoyu düzeltmek bu kadar basit.

Remo Repair MOV - Windows
Remo Repair MOV - Mac

Bozuk videoları düzeltmek dışında video ses uyuşmazlığını çözerek video ses senkronizasyon programı arama derdinden kurtarma, codec sorunlarını giderme, QuickTime Player hatalarını düzeltme gibi yetenekleri de olan Remo Repair MOV video onarma programı, birçok cihaza destek veriyor.

Akıllı telefonlar, GoPro kameralar farklı markaların video kameralarıyla kaydedilen MOV ve MP4 videoları düzeltebiliyor. Harici ve sabit sürücüler, hafıza kartları, USB flaş sürücüler dahil birçok cihazda depolanan MOV videoları onarabiliyor.

Desteklenen Video Kameralar:

Kodak Kodak Zi8, KodakZ980, Kodak Playsport Zx3, Kodak Playsport Zx5, Kodak Zx1, Kodak Ze1, Kodak playfull
Nikon Nikon Coolpix S9100, Nikon CoolpixP1, Nikon CoolpixP3, Nikon Coolpix L5, Nikon Coolpix SQ, Nikon Coolpix S50, Nikon Coolpix L10
Casio Casio Extr100, Casio Ex-Zr100, Casio Ex-Zr10
Canon Canon500D, Canon 550D, Canon600D, Canon 60D, Canon1100D, Canon 5D, Canon7D, Canon SX50 HS, Canon S100, Canon EOS 5D mark III, Canon EOS Rebel T3i, Canon powershot SX100 IS, Canon EOS 5D Mark II, Canon powershot SX600 HS
Panasonic Panasonic DMC LZ8, Panasonic DMC FZ07, Panasonic DMC FX9, Panasonic DMC TZ3, Panasonic Lumix DMC ZS3, Panasonic Lumix DMC TZ3
Olympus Olympus Sx772, Olympus D4193, Olympus D4415, Olympus SZ30 MR, Olympus Stylus Tough 8010

Ve daha birçok farklı markaya ait video kamera Remo Mov Repair tarafından desteklenmektedir. Desteklenen tüm marka ve kamera modellerini görüntülemek için geliştiricinin resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Codec'ler:

Video avc1, mp4v, mjpeg
Ses sowt, RAW, mp4a

Remo Repair MOV - Video Onarma Programı Özellikleri:

 

  • Video dosyasındaki tüm sorunları yalnızca birkaç kolay adımda güvenli bir şekilde düzeltir.
  • QuickTime Player’da oynatılamayan MOV ve MP4 dosyaları düzeltebilir.
  • iPhone’lar ve GoPro kameralarda kaydedilen videoları onarır.
  • Kaydetmeden önce onarılan MOV ve MP4 videoların önizlemesini sağlar.
  • Kullanımı kolay arayüz ve basit adımlar MOV ve MP4 video onarım işlemini daha kolay ve basit hale getirir.

YORUMLAR