Remo Repair MOV

Remo Repair MOV

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 19,517
 • DOSYA BOYUTU 10.4 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Remo Software

Remo Repair MOV, bozuk, hasarlı MP4 ve MOV uzantılı video dosyaları onarma programı.

Remo Repair MOV, Windows kullanıcıları için hazırlanmış en iyi MOV ve MP4 video dosyası onarma programı. Oynatılmayan, bozuk, hasarlı Mov ve MP4 uzantılı video dosyalarını onarmak için tek yapmanız gereken; dosyayı seçmek ve “Repair” butonuna tıklamak. Remo Repair MOV isimli uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve hasarlı MP4 dosyalarınızı onarmaya başlayabilirsiniz.

Remo Repair MOV Özellikleri

 • Video dosyalarındaki tüm sorunları yalnızca birkaç adımda güvenli bir şekilde giderir.
 • QuickTime Player’da oynatılmayan MOV ve MP4 dosyasını düzeltebilir.
 • iPhone’lar ve GoPro kameralarda kaydedilen videoları düzeltir.
 • Harici ve dahili sürücülerde, hafıza kartlarında, iPod, USB flash sürücü vb. cihazlarda saklanan MOV videoları onarır.
 • Kaydetmeden önce onarılan MOV ve MP4 videolarının önizlemesini sağlar.
 • Sade arayüz ve basit adımlar MOV ve MP4 video onarma işlemini daha kolay ve basit hale getirir.

Remo Repair MOV İndir

Kodak, Canon, Nikon, FujiFilm, Sony ve diğer dijital kameralar, Go Pro, akıllı telefonlar (Android ve iPhone) ile çekilen videoların oynatılmasında sorun yaşanması durumunda kullanabilecek, en basit ve etkili video dosyası onarma programı diyebilirim. Video oynatıcıda oynatılamayan, bozuk - hasarlı olmasından kaynaklı hata mesajıyla karşılaştığınız videolarınız için bu programı kullanmanızı öneririm. Mov ve MP4 formatındaki videoyu hızlıca onararak istenilen bir video oynatıcıda görüntülemeye hazır getiren kolay kullanımlı bir program.

Video dosyalarını onarmak dışında QuickTime Player’da karşılaştığınız bir hatayı çözümlemek, videodaki sesin senkronizasyon sorununu gidermek, kodek sorunlarını çözmek veya aktarım sırasında kesinti nedeniyle bozulan videoyu düzeltmek için de kullanabileceğiniz etkili bir video onarma programı olan Remo Repair MOV, ses tarafında sowt - RAW - mp4a, video tarafında avc1 - mp4v - mjpeg video dosya kodeklerini destekliyor.

Remo Repair MOV Kullanımı

Peki, Remo Repair MOV kullanarak bozuk MOV dosyası onarma işlemi nasıl yapılır? Hasarlı veya bozuk MOV dosyalarını onarmak için, Remo MOV onarma programını indirin ve aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Aracı başlatın, Healthy File'a tıklayın ve aynı kamerada sağlıklı bir MOV veya MP4 dosyası çekimi sağlayın.
 2. Corrupted File'a tıklayın ve onarmak istediğiniz bozuk MOV veya MP4 dosyasını sağlayın.
 3. Şimdi MOV veya MP4 video dosyası onarım işlemini başlatmak için Repair'a tıklayın.
 4. Onarım işlemi tamamlandıktan sonra onarıllan MOV video dosyasını ön izleyin.
 5. Video onarım işleminden memnunsanız aracı etkinleştirin ve video dosyasını istediğiniz konuma kaydedin.

Onarmak istediğiniz MOV veya MP4 yazılım tarafından onarılamadıysa, yazılım içinden dosya desteği eklemek mümkündür. Destek panelinde onarmak istediğiniz dosya için desteğin olup olmayacağını belirten bir destek etiketi oluşturduğunuzda destek ekibi size yardımcı olacaktır.