En İyi Video İndirme Programları

Bu listemizde en iyi video indirme programları ile karşınızdayız. Peki video indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar hangileri?

En İyi Video İndirme Programları

Sevdiğiniz videoları cihazlarınıza kaydedebilmenin kolay ve pratik bir yolunu arıyorsanız, bu listemizde en iyi video indirme programları ile karşınızdayız. Peki ama video indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar hangileri? İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar!

En İyi Video Birleştirme ve Bölme Programları
YAZILIM

En İyi Video Birleştirme ve Bölme Programları

Eğer özel bir video hazırlamak istiyorsanız ve elinizde birden fazla görüntü varsa, bunları nasıl bölebileceğinizi ve birleştirebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz.

YouTube, Vimeo, DailyMotion, Instagram, Facebook ya da diğer platformlarda gördüğünüz videoları indirmek için program arıyorsanız, birden fazla seçeneğe sahip olduğunuzu göreceksiniz. Hemen aşağıdaki listeden size en uygun olanı seçip cihazınıza indirebilirsiniz.

En İyi Video İndirme Programları Hangileri?

  • 4K Video Downloader
  • WinX Youtube Downloader
  • Any Video Converter
  • Free YouTube Download
  • aTube Catcher
  • Video Downloader
  • All Video Downloader

En iyi YouTube Video İndirme Programları (8K Videoları İndirin!)
YAZILIM

En iyi YouTube Video İndirme Programları (8K Videoları İndirin!)

Popüler online video izleme platformu YouTube’da 4K videolar yaygınlaştı, 8K videolar da günden güne artıyor. Peki, YouTube’da yüksek kaliteli videoları indirmek için en iyi programlar hangileri? 8K 60fps kalitede etkileyici

Yukarıdaki programlardan birisini seçerek ücretsiz video indirme programları arasından size en uygun olanını kolayca indirebilirsiniz.Bu uygulamaların indirme linklerini ve detaylı açıklamalarını hemen aşağıda, konunun devamında görüntüleyebilirsiniz.

En İyi Video İndirme Programları Listesi

Hemen aşağıdaki listeden en iyi video indirme programları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Buradaki programlar aynı zamanda en iyi ücretsiz video indirme programları olduğu için, kullanım boyunca herhangi bir para ödemeniz gerekmeyecektir.

1- 4K Video Downloader

4K Video Downloader sunduğu geniş destek ile birlikte Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram, DailyMotion, Twitch ya da YouTube'dan video indirme imkanı sunuyor. Ayrıca 3D video ya da 360 video indirme seçeneklerini de sunan program hızlı ve sorunsuz bir video indirme deneyimi ile listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Bir videoyu ya da yirmi dört saatten uzun değilse bir oynatma listesini indirmek için linki kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın. Bunun ardından çıktı formatını, kaliteyi ve kaydedeceğiniz konumu seçin. Bu kadar! Bu arada yalnızca video indirme değil, ses indirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

2- WinX YouTube Downloader

Tıpkı 4K Video Downloader gibi WinX YouTube Downloader da hemen her siteden video indirebileceğiniz kullanışlı bir video indirme programı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu programda indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız ve programa yapıştırmanız yeterli oluyor.

Öte taraftan WinX'te 360 video ve 3D video desteği bulunmuyor yine de 4K video indirebilir. Eğer bu sizin için bir sorun değilse bu programı da şiddetle tavsiye ediyoruz.

3- Any Video Convarter

Kolay kullanıma sahip arayüzü ile hızlı dönüştürme yapabilme özelliği ve görüntü kalitesi yüksek video dosyalarını desteklemesi nedeniyle Any Video Converter, bu listede yer almayı hak eden programlardan birisi olarak öne çıkıyor.

AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM, MP3 gibi formatları destekleyen program, video dosyalarını kırpmanıza, ekran oranını değiştirmenize, ses kalitesini ve formatını değiştirmenize izin veriyor. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra video dosyalarını sisteminizde çözücüsü bulunan formatlara çevirebiliyorsunuz.

4- Free YouTube Download

Free YouTube Download ile birlikte YouTube'da bulunan videoları Mac ya da Windows cihazlarınıza hızlı ve ücretsiz indirme imkanına sahipsiniz. Programın sahip olduğu listeleme ve oynatma listesi özellikleri sayesinde YouTube'da kayıtlı olan listelerinizdeki videoları toplu olarak indirebiliyorsunuz ve bunun yanında kullanıcı kanallarında yer alan videoların da liste olarak kabul edilmesi sayesinde direkt olarak bütün bir kanalı da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak eğer gece indiriyorsanız indirmeler bittiğinde bilgisayarınızın kapanmasına yönelik bir ayar da bulunuyor. Bu da müthiş özelliklerden birisi olarak öne çıkıyor.

Bu arada söylemeden geçmeyelim ki bu uygulamanın küçük ama önemli bir dezavantajı var. İndirmek istediğiniz videonun en az üç dakika olması gerekiyor ki bu, bazı durumlarda istediğiniz bir videoyu indiremeyebileceğiniz anlamına geliyor olabilir.

5- aTube Catcher

Adından dolayı bu programın yalnızca YouTube odaklı olduğunu düşünebilirsiniz ancak aTube Catcher popüler pek çok video platformundan indirme yapabilir. Ancak ilk uyarı, indirmeler sırasında pek çok reklam ile karşılaşacağınızdır. Bu nedenle uygulamayı kurarken - ilgili bölümde -  'iptal' ve sonrasında 'reddet' tuşlarına bastığınızdan emin olun.

Bu sayede reklamlardan bağımsız, özgür bir deneyim yaşayabileceksiniz. İndirilen videolar otomatik olarak bir dizi popüler formata dönüştürülebilir ve böylece videolarınızı izlemek istediğiniz cihaza göre özelleştirebilirsiniz. Çok sayıda video indirmek istiyorsanız hepsini tek seferde indirebilir ve bunu yaparken bant genişliğini en üste çekebilirsiniz. Bu, listedeki programların hepsinde bulunmayan bir özellik.

6- Video Downloader

Video Downloader; Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer üzerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kullanışlı ve ücretsiz bir eklentidir.  Program tarayıcınıza uzantısını ekleyecektir ve böylelikle bir videoyu izlemeye başladığınız zaman indirme düğmesi ekranda belirecektir.

İndirme düğmesine bastıktan sonra programın arayüzü üzerine bağlantı eklenir ve böylelikle videoları istediğiniz gibi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Video Downloader tam kaynaklı bağlantıyı izlerken istediğiniz öğeleri seçerek farklı adlarla istediğiniz klasörlere kolayca indirmenize olanak tanır.

7- All Video Downloader

Listede yer alan diğer programların aksine Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir program olan All Video Downloader; YouTube, Instagram ve TikTok gibi platformlarda gördüğünüz ve beğendiniz videoları ve görselleri akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirebilmenizi sağlar.

Bir mobil uygulama için gerçekten de işlevsel özelliklere sahip olan program MP3, MP4, M4A, MOV, AVI ve FLV gibi çok sayıda dosya biçimini desteklemekle kalmıyor, videoları HD, 2K ve 4K çözünürlükte indirebilmenize olanak sunuyor. Aynı zamanda sınırsız ve ücretsiz olduğunu da vurgulamak isteriz.

Bu sayfada yer alan YouTube Video İndirme Programı ile YouTube üzerinde yer alan tüm videoları tek tıkla, kolay ve zahmetsiz şekilde indirebilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. Benzer şekilde Instagram Video İndirme Programı ile de yalnızca linki kullanarak videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Windows 10 Oturum Açma Seçenekleri Nasıl Değiştirilir?

Günümüzde video indirme siteleri gerçekten kullanışlı hale geldiler. Ancak bunları video indirme programları ile kıyasladığımızda çeşitli dezavantajlara sahipler ve bu nedenle tavsiyemiz bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir programı kullanmanız yönünde. Her şeyden önce uzak sunucu ve veri bağlantı sınırlamaları nedeni ile genellikle yavaştırlar ve dosya indirme seçenekleri üzerinde fazla özelleştirme imkanı sunmazlar.

Tüm bunlara ek olarak bir seferde yalnızca tek bir video indirmenize imkan sunarlar ve oynatma listelerini indirmek isterseniz, bu küçük bir eziyet haline gelebilir. Benzer şekilde 3D ve 360 videolar da genellikle desteklenmez ve yalnızca çok küçük bir kısmı 4K videolar ile başa çıkabilir. Bu nedenle tercihinizi video indirme programlarından yana kullanmakta fayda var.

En İyi Video Düzenleme Programları
YAZILIM

En İyi Video Düzenleme Programları

{mediaId=413870} Profesyonel olarak video düzenlemek istiyorsanız hangi programın özelliklerinin size uygun olup olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Bu listemizde en iyi video indirme programları ile karşınızdaydık. Peki siz ücretsiz video indirme programları arasında hangisini beğendiniz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR