Free YouTube Download Nedir, Nasıl Kullanılır?

Free YouTube Download adlı video indirme uygulamasının ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını sizler için anlattık.

Free YouTube Download Nedir, Nasıl Kullanılır?

Free YouTube Download uygulamasının ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığına dair hazırladığımız bu rehber yazımıza göz atmanızı tavsiye ederim.

En popüler video paylaşım sitesi YouTube üzerinde yer alan beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza kolayca indirmenize olanak tanıyan pratik ve ücretsiz bir program olan Free YouTube Download, bu işlemi yaparken sizi oyalayacak seçeneklerden arındırılmış başarılı bir uygulama. Videoları istediğiniz kalite ve formatta indiren yazılım, video indirme dışında da pek çok özelliğe sahip. Popüler kanallar ve çalma listelerini de indirebilen uygulamada ayrıca, altyazı indirme imkanı da sunuyor.

YouTube'dan videoları indirdikten sonra dönüştürme işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız, videonun ana ekranında yer alan seçenekleri kullanabilirsiniz. AVI, MP4, WMV ve MP3 formatlarında indirmeyi destekleyen uygulamada, bu formatlarda farklı kalitede videolar da indirebiliyorsunuz. İsterseniz uygulamanın nasıl kullanıldığına da bir göz atalım.

Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Eğer sadece video indirmek istiyorsanız herhangi bir seçeneğe tıklamanıza gerek kalmıyor.

İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra uygulamaya yapıştırdığınızda, video otomatik olarak yüklenecektir. Alt tarafta bulunan açılır menüden dönüştürmek istediğiniz formatı ve kaliteyi seçerek, İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi videomuz indirilmeye başladı. İnternet hızınıza bağlı olarak, video kısa süre içinde inecektir.

Video indirme işlemi tamamlandığında ilgili klasörü açarak (C:\Users\Kullanıcı\Videos\) indirmiş olduğunuz videoyu görebilirsiniz.

Uygulamanın çeşitli ayarlarını görmek ya da değiştirmek istiyorsanız, üstteki menüden önce Araçlar'a, ardından Seçenekler’e (CTRL+P) tıklayarak bu ayarlara erişebilirsiniz. Burada sesler, bildirim, sınırlama ve tarayıcı ayarları gibi seçenekler bulunmaktadır.

WinRAR Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR