iPhone'da Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

iPhonelarda sizi aramasını istemediğiniz kişileri nasıl engelleyeceğinizi blogumuzda anlattık.

iPhone Numara Engelleme

Eski sevgiliniz, kavga ettiğiniz bir arkadaşınız ya da sürekli aynı numaradan arayıp herhangi bir şey satmaya çalışan şirketler... Rahatsız edici ve bir o kadar istenmeyen aramalar.

Operatör üzerinden ücretli numara engelleme servisleri yerine iPhone'unuzdan bu tür numaraları engellemek ve sizi yeniden aramalarını istemiyorsanız çok küçük bir dokunuş yapmanız yeterli. Bu küçük dokunuşu nasıl yapacağınıza yakından bakalım.

iPhone'da Numara Nasıl Engellenir?

iPhone Numara Engelleme

Telefon uygulamasını açtıktan sonra son aramalara girin. Engellemek istediğiniz numaranın yanında bulunan mavi halka içerisinde i'ye dokunun ve en altta bulunan "Bu Arayanı Engelle"ye basın.

Rehberinizde kayıtlı bir kişiyi engellemek istiyorsanız, yine telefon uygulamasına girerek kişiler sekmesinden o kişiyi açın ve ekranın en altında bulunan "Bu Arayanı Engelle"ye dokunun.

İstenmeyen Çağrıları ve Mesajları Engelleyen En İyi 10 Android Uygulaması
MOBİL

İstenmeyen Çağrıları ve Mesajları Engelleyen En İyi 10 Android Uygulaması

Android cihazlarınızda istenmeyen çağrılar ve mesajlar alıyorsanız, sizler için hazırladığımız bu listede istenmeyen çağrıları ve mesajları engelleyen en iyi 10 Android uygulamasını sıraladık.

Reklam Mesajları Nasıl Engellenir?
MOBİL

Reklam Mesajları Nasıl Engellenir?

Merhaba Tamindir takipçileri. Günümüzde anlık mesajlaşma yazılımları oldukça yaygınlaştı ve SMS mesajlar günlük yazışmalarımızda daha az kullanılmaya başlandı.

YORUMLAR