Polaris Office ile Tüm Platformlarda Ücretsiz Ofis Deneyimini Keşfedin

Polaris Office ile tüm platformlarda ücretsiz ofis deneyimini keşfedin.

Polaris Office ile Tüm Platformlarda Ücretsiz Ofis Deneyimini Keşfedin

Office programları, işte, okulda, evde en sık kullandığımız programlar arasında geliyor. Gerek sunum hazırlama aşamasında, gerek elektronik tablolar hazırlarken, gerekse de yazı işlerinde elimiz ayağımız konumundalar. Hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara yönelik hazırlanmış birçok office programı arasından tablo, belge, sunum hazırlama ve düzenleme işlerini bir arada sunması, çapraz platform destekli olması, bulut servislerle entegre çalışması ve ücretsiz kullanım sunmasıyla ayrılan Polaris Office’e yakından bakıyoruz.

Office programı denilince çoğumuzun aklına ilk olarak Microsoft Office geliyor. Temel olarak Word, Excel, PowerPoint’ten oluşan office programı iş ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılasa da aylık veya yıllık abonelik modelli olmasından fazla tercih edilebilir konumda değil. Bu noktada ücretsiz office programı arayışı başlıyor. Ücretsiz seçenekler arasında en iyisi Polaris Office desek sanırız yanlış olmaz. Doküman, tablo, sunum oluşturma, görüntüleme ve düzenleme programlarını kendi bünyesinde barındırarak ayrı ayrı program kurma zahmetinden kurtaran depolama alanından da kazandıran Polaris Office’in MS Office ile oluşturulmuş dosyalarla da uyumlu olması, sıklıkla kullanılan dosya türlerini sorunsuzca ve hızlı şekilde açması, kullanıcıya dilediği cihazdan belgelerini görüntüleme ve düzenleme şansı vermesi, belgeler üzerinde eş zamanlı çalışmaya izin vermesi, bir cihazda düzenlenen belgeye diğer cihazdan kalınan yerden düzenlemeye imkan tanıması gibi Microsoft’un ücretli sunduğu seçenekleri ücretsiz olarak kullanıma sunması öne çıkartıyor.

Oldukça ufak boyutlu olduğundan inmesiyle yüklenmesi neredeyse bir olan Polaris Office, bünyesinde yazı işleriniz için kullanabileceğiniz Word, grafiklerle süslü elektronik tablolar hazırlamak için ihtiyacınız olacak Sheet ve sunum hazırlamanız için gerekli Slide programlarını taşıyor. Yerel ve bulutta depoladığınız belgeleriniz için görüntüleme, oluşturma, düzenleme işini ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazlarınızdan, isterseniz de web tarayıcınız üzerinden yapabiliyorsunuz. Bulut tabanlı çalışmasının avantajıyla bir cihazınızda değişiklik yaptığınız vakit tüm cihazlarınıza eş zamanlı yansımış oluyor ve belgelerinizin son haline internet erişimi sağladığınız her yerden hesabınıza giriş yaparak rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Tüm Doküman Formatları Tek Programda:

Word:

Sheet:

Slide:

Tek bir çatı altında birleştirilen Word (MS Office), Sheet (MS Excel), Slide (MS PowerPoint) programları kullanılabilirlik yönünden gerek mobilde gerekse de masaüstünde MS Office’ten hiç farklı değil. Yazı hazırlarken, tablo oluştururken veya sunumunuzu tasarlarken ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar elinizin altında. Arayüz o kadar sadeleştirilmiş ki İngilizce olmasının eksikliğini hissetmiyorsunuz. Arayüz demişken kurulumdan sonra sizi karşılayan başlangıç ekranından da bahsetmek gerekirse; Orta sütunda son açtığınız belgeler, sol sütunda sizinle paylaşılan, yerel ve bulutta tuttuğunuz belgeler, sağ sütunda da belge oluşturma ve hesabınızı yönetebildiğiniz bir alana yer verilmiş. Tek tıkla Word, Sheet ve Slide dosyası oluşturabiliyorsunuz.

Polaris Office’in öne çıkan özellikleri:

  • PC’nizde, mobil cihazınızda, internet tarayıcınızda ücretsiz olarak kullanın. (Aylık, yıllık ödeme planı düşünmenize artık gerek yok.)
  • Dilediğiniz cihazdan çalışmaya devam edin. (PC, tablet, akıllı telefon fark etmeksizin belgelerinizi görüntüleyin ve düzenleyin.)
  • Tüm doküman formatları için tek program. (MS Office, PDF ve diğer dokümanları tek bir program altında görüntüleyin ve düzenleyin.)
  • Belgeler üzerinde çalışma arkadaşlarınızla birlikte düzenlemeler yapın, Talk+ ile hızlıca paylaşın, düşüncelerinizi belirtin.
  • Bulut hesabınızdaki belgeleri kolaylıkla aktarın, düzenleyin. (Google Drive, Box, Dropbox, OneDrive, Amazon Cloud)

Polaris Office'i tüm cihazlarınıza ücretsiz indirin:

YORUMLAR