Instagram'da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Instagram'da kimlere takip isteği gönderdiğinizi görmek ve bunları iptal etmek istiyorsanız, rehberimize göz atabilirsiniz.

Instagram'da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Popüler sosyal medya platformu Instagram’da daha önce gönderdiğiniz takip isteklerini bulmak ve iptal etmek istiyorsanız bu rehberimize göz atabilirsiniz.

Kullanışlı yenilikleriyle sürekli adından söz ettiren Instagram, yakın zamanda veri arşivinizi indirmenize olanak sağlayan bir özelliğini duyurmuştu. Bununla birlikte, gönderdiğiniz takip isteklerini görüntüleyebilmenizi sağlayan özellik sayesinde kimlere istek gönderdiğinizi görebiliyor ve duruma göre iptal edebiliyorsunuz. İsterseniz, Instagram’da gönderdiğiniz takip istekleri nasıl bulunur? Hemen incelemeye başlayalım.

Instagram gizlilik ve güvenlik ayarları

Öncelikle bilgisayarınızda www.instagram.com adresine giderek giriş yapmanız gerekiyor. Bu adımdan sonra profilinize girerek hesap ayarlarına gideceğiz. Açılan ekranda ise Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklıyoruz.

Instagram hesap verilerini görüntüle

Şimdi de sayfayı aşağı kaydırıyoruz ve Hesap Verilerini Görüntüle seçeneğine tıklıyoruz.

Instagram mevcut takip istekleri

Hesap verilerinizin olduğu ekranda birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Takip isteklerinizi görmek için Bağlantılar sekmesi altındaki Mevcut takip istekleri seçeneğinde Tümünü Gör butonuna tıklıyoruz.

Instagram gönderilen takip istekleri

Gördüğünüz gibi kimlere takip isteği gönderdiğinizi kullanıcı adlarıyla birlikte sıraladık. Duruma göre bu kullanıcıları bularak takip isteğini geri çekebilir ya da hiçbir müdahalede bulunmadan sayfayı kapatabilirsiniz.

Mevcut takip isteklerinizi kısa yoldan görüntülemek isterseniz, buradaki bağlantıya tıklayarak direkt olarak yukarıdaki sayfaya ulaşabilirsiniz.


Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?
NASIL YAPILIR

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Gün içerisinde içerikleri gezme, bir şeyler arama ve sohbet etme gibi birçok işlemi yaptığımız platformda arama bölümündeki içerikler biraz yüz kızartıcı olabilir.


Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?
NASIL YAPILIR

Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Geçtiğimiz aylarda yenilenen Intagram web servisi halen daha fotoğraf yükleme özelliğine sahip değil.

YORUMLAR