Instagram'da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Instagram'da gönderdiğiniz takip istekleri nasıl bulunur? Bu rehberimizde Instagram istek gönderdiklerimi nasıl görebilirim? sorusuna yanıt veriyoruz!

Instagram'da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

En popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram'da gönderdiğiniz takip istekleri nasıl bulunur? Sizler için hazırladığımız bu rehberimizde Instagram istek gönderdiklerimi nasıl görebilirim? sorusuna detaylı bir şekilde yanıt vereceğiz.

Instagram İstek Gönderdiklerimi Nasıl Görebilirim?

  • Instagram uygulamasına girin.
  • Profilinizi açın ve sağ üst köşedeki menü simgesine tıklayın.
  • Açılan menüden Ayarlar sekmesine dokunun.
  • Güvenlik sekmesini açın ve Verilerine Eriş menüsüne tıklayın.
  • Bağlantılar menüsü altında Mevcut Takip İstekleri bölümüne basarak, gönderdiğiniz takip isteklerini görebilirsiniz.

Instagram'da şu ana kadar gönderdiğiniz ancak yanıtlanmamış tüm takip isteklerini görebilmek ister miydiniz? Neyse ki sosyal medya devi bunu yapabilmenize olanak sunuyor. Hemen aşağıdaki adımları takip ederek Instagram takip isteklerini görmek mümkün.

Instagram İstek Gönderdiklerimi Nasıl Görebilirim?

Instagram takip isteklerini görmek için öncelikli olarak akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden Instagram uygulamasına girin ve sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun. Ardından sağ üst köşede yer alan menü simgesine tıklayın ve açılan menüden Ayarlar sekmesine basın.

Instagram İstek Gönderdiklerimi Nasıl Görebilirim? -2

Daha sonrasında Güvenlik sekmesine girerek Veriler ve Geçmiş başlığının altında yer alan Verilerine Eriş menüsüne dokunun. Aşağı kaydırdığınızda Bağlantılar başlığını göreceksiniz. Bu başlığın hemen altında yer alan Mevcut Takip İstekleri bölümünden, Instagram'da gönderdiğiniz takip isteklerini bulabilirsiniz.

Sonuç

Sizler için hazırladığımız bu rehberimizde Instagram'da daha öncesinde göndermiş olduğunuz ancak yanıtlanmayan takip isteklerine nasıl erişebileceğinizi detaylıca anlattık. Ayrıca Instagram'da takibi bırakanları görmek isterseniz, bunu birkaç dakika içerisinde nasıl yapabileceğinizi gösteren bir içerik de hazırlamıştık.

Peki siz paylaşmış olduğumuz bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Instagram Bildirimsiz Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri
SOSYAL MEDYA

Instagram Bildirimsiz Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Instagram'da karşı tarafa bildirim gitmeden SS (Screenshot) almak istiyorsanız Instagram bildirimsiz ekran görüntüsü alma yöntemleri size bu konuda yardımcı olabilir.

Instagram Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?
NASIL YAPILIR

Instagram Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?

Instagram hesap doğrulama nasıl yapılır? - Instagram'da gezinirken bazı kullanıcılarda mavi tik olarak bilinen rozetlerin olduğunu fark etmişsinizdir.

Instagram Ne Kadar Veri Kullanıyor, Veri Kullanımı Nasıl Azaltılır?
SOSYAL MEDYA

Instagram Ne Kadar Veri Kullanıyor, Veri Kullanımı Nasıl Azaltılır?

Mobil veri kullanımı hızla artıyor. Her ay kişi başına bir gigabayttan fazla veri tüketmek artık olağanüstü bir durum değil.

YORUMLAR