Free Internet TV 6.3

Free Internet TV 6.3

Editör Puanı: 3/5
3

3 Kullanıcı: 4/5

4
Free Internet TV 6.3
Free Internet TV 6.3
Özgür Çınardalı Son güncelleme 10 yıl önce

Free Internet TV programı internet üzerinden televizyon izlemenize yarayan ve size dünya üzerindeki günlük ve canlı yayın yapan 1800 kanalı izleme olanağı tanıyan bir program. TV kartına ihtiyaç duymadan internet bağlantısını kullnarak televizyonlardaki yayını bilgisayarınıza getiren bu yazılım ister düşük internet hızına sahip olun ister yüksek size kaliteli ses ve görüntü sağlıyor.

İsterseniz program üzerinden izleyebildiğiniz kanalları tam ekran olarak izleme özelliğide programda bulunuyor. Hiçbir kayıt gereksinimi istemeyen bu yazılım ücretli. Fakat deneme süresi içerisinde program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsini. Alternatif programlara, dil öğrenmeye, yabancı kültürlere, eğlence veya haberlere ilgi duyuyorsanız bu program sizin için güzel bir seçim.

Yeniden dizayn edilmiş arayüzü ve TV istasyonu filtreleme (Filter TV Stations) özelliği eklenen programın son sürümü 6.3 ile 20 kanal daha eklenmiş bulunuyor.

Free Internet TV 6.3 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Free Internet TV 6.3 crack, Free Internet TV 6.3 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 45,412
İşletim Sistemi:
Vista/2003 Server/WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT
Üretici:
Holersoft

TV-Radyo Popülerleri

 1. Antensiz TV
  Antensiz TVİnternet Televizyon - Radyo Programı
 2. EXARadyo
  EXARadyoRadyo Dinleme Programı
 3. Canlı TV
  Canlı TVGelişmiş Medya Oynatıcı
 4. TVexe TV HD 2015
  TVexe TV HD 2015Ücretsiz Televizyon İzleme Programı
 5. TürkTV
  TürkTVTelevizyon İzleme Programı