Bu Görüntülerin GTA 5'ten mi Gerçek Hayattan mı Olduklarına Karar Vermekte Güçlük Çekeceksiniz

Bu Görüntülerin GTA 5'ten mi Gerçek Hayattan mı Olduklarına Karar Vermekte Güçlük Çekeceksiniz

GTA 5'in bilgisayar sürümü çıktığında yeni nesil grafikleri ve üstün performansı ile PC oyuncularının dikkatini üzerine toplamıştı. GTA 5 PC versiyonunun oyunun konsol versiyonlarına göre çok daha güzel görünmesinin, oyunun bilgisayarlar için geç çıkmasını telafi etmiş olduğu söylenebilir. GTA 5, açık dünya aksiyon oyunlarında gerçekçiliğin en üst seviyede olduğu oyunlardan biri. Fakat görünen o ki bu gerçekçilik oyuncu kitlesini tatmin etmeye yetmemiş ve limitleri aşmak için çalışmalar başlamış.

GTA 5 PC versiyonuyla gelen en büyük nimetlerden biri de oyunu modlama imkanı. Oyuncu kitlesi geliştirdikleri oyun modlarıyla GTA 5'i standartların dışına çıkarabiliyorlar. İşte bu tür bir GTA 5 modu olan The Pinnacle of GTA 5 World Enhancement Project ya da kısa adıyla The Pinnacle of V bize GTA 5'in daha ne kadar ileri gidebileceğini kanıtlıyor. Bu GTA 5 modu kelimenin tam anlamıyla oyunu baştan yaratıyor. 

The Pinnacle of V, GTA 5'teki varsayılan shader ve renk ayarlarını değiştirerek oyunda gerçek hayattakine benzer sahneler yakalamanızı mümkün kılmakta. Daha iyi yansımalar, ışıklar, yüksek çözünürlüklü kaplamalar, gelişmiş rüzgar ve su efektleri, daha detaylı hava durumu efektleri, daha kaliteli gölgeler ve dumanlar, gerçekçi silah efektleri bu modda oyuncuları beklemekte. The Pinnacle V'in getirdiği yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Çok daha gerçekçi silah dinamikleri ve araç mekanikleri The Pinnacle V ile birlikte gelmekte.

Eğer bilgisayarınıza güveniyorsanız The Pinnacle of V'i denemenizi tavsiye ederiz. Grafiksel geliştirmelerden ötürü The Pinnacle of V yüksek bir sistem gücü istiyor. Ayrıca bu mod oldukça karışık bir yükleme sürecine de sahip.

The Pinnacle of V'i bu sayfa üzerinden indirebilir ve nasıl yükleneceğini öğrenebilirsiniz:

The Pinnacle of V indirme ve yükleme

Oyunun bu modla nasıl göründüğünü bu 2 farklı videodan gözlemleyebilirsiniz:

YORUMLAR