Clash of Clans 5. Yaşını Sürprizlerle Kutluyor

Clash of Clans 5. Yaşını Sürprizlerle Kutluyor

Günümüzden tam 5 yıl önce, mobil oyun dünyasında büyük rekorlara imza atan Clash of Clans çıkış yapmıştı.

Clash of Clans, çıktıktan sonra kısa süre içinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış, sonradan yayınanan güncellemeler ile oyuncu sayısını artırmıştı. Clash of Clans'ın elde ettiği rekor düzeyde gelir, bu oyunun birçok PC ve konsol oyununu gelir anlamında geride bırakmasına sebep olmuş, mobil oyunların ne kadar karlı bir iş olduğunu göstermişti. Günümüzde halen ciddi bir oyuncu kitlesi Clash of Clans, 5. yaşını kutlamak adına oyunculara oyun içinde hoş sürprizler sunacak. Bu sürprizlere ek olarak Clash of Clans  ile ilgili çarpıcı istatistikler de paylaşıldı.

Oyunun geliştiricisi Supercell'in açıkladığı bilgilere göre, Clash of Clans çıktıktan itibaren günümüze kadar oyunda tam olarak 100 milyar Köy Binası, 566 milyar okçu kulesi, 4.7 trilyon duvar yok edilmiş. Bütün bu yıkım toplamda 44 milyar 3 yıldızlı galibiyetle sonuçlanmış. Bu yıkımı telefi edebilmek ve şehirleri baştan inşa edebilmek için de 1.9 trilyon saat harcanmış. 

Bu uçuk rakamlar oyuncuların Clash of Clans'ı ne kadar çok sevmiş olduklarını kanıtlıyor. Peki siz hala Clash of Clans  oynuyor musunuz?

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Clash of Clans Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler?

YORUMLAR